Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość saaabinaaaa

Facet zwala wine na niewinną...

Polecane posty

Gość saaabinaaaa

Dlaczego tak zawsze musi być że facet który Cię kochał strasznie jak już człowiek po 3 latach się rozstaje niszczy Cię i zwala winę na mnie :(((((( a ja kur....a chciałam dobrze a niszczy mnie :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaabinaaaa
Jestem tak rozstrzęsiona że szok... 3 lata z nim... było pare złych sytuacji ale wybaczyłam bo kocham... Teraz już nie wytrzymałam bo przesadził i postanowiłam się z nim rozstać ale chciałam w zgodzie... aby obowiązywał szacunek... jednak On aby pokazać przed kolegami nie wiadomo kogo nadał na mnie... zwalił na mnie.., napowymyślał głupot... Boże dlaczego ja musze cierpieć... jestem głupia i naiwna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaabinaaaa
Proszę pomóżcie mi!!!!! Bo ja wariuje :(((( To tak boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej to
czemu się przejmujesz, olweka i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłośc.
Olej to nie przejmuj się -czas leczy rany.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłośc.
Nie wariuj bo to i tak nic nie pomoże - 3 lata to nie wiecznośc kawalerów jest pod dostatkiem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaabinaaaa
Mam nadzieje... Tylko że ja nieważne jak Go znienawidze i tak Go kocham... Mieszkamy w tym samym małym miasteczku gdzie wszyscy się znają... Będzie ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłośc.
Pamiętaj zawsze że wiara ,nadzieja ,miłośc czynią cuda - a cuda się zdarzają -nie wariuj tylko trzymaj się......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłośc.
Ale nie rozumiem -albo się kocha faceta,albo się nienawidzi -bo nie można kochać i nienawidzieć albo jedno albo drugie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaabinaaaa
Uwież że można... Nienawidze Go za to co za ból mi zrobił... ale w głębi serca dalej Go kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłośc.
Zapytam jeszcze dlaczego tak klniesz ku..... ,tyle w Tobie złości ,może nie do końca robiłaś jak należy -musieliście się rozstać .Chciałaś ku...dobrze a wyszło żle popełniłaś błędy -a teraz się wsciekasz -na kogo na siebie czy faceta napisz czy jesteś panną czy mężatką to może Ci pomogę przetrwać te chwile..... ale bądz szczera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłośc.
Wiem co czujesz ,rozumiem Cię chociaż nie byłam w takiej sytuacji i nie chciałabym się znaleśc.Ponieważ ja kocham i wiem że jestem bardzo szczęśliwa i kochana przez męszczyznę jesteśmy tylko dla siebie ....Więc co Twój facet znalazł sobie inną napisz szczerze to będę cie wspierać może razem to lżej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłośc.
Piszesz że w głębi serca dalej go kochasz a czy on kocha Ciebie -jak się rozstaliścia chciałas w zgodzie i szacunku -a wyszło inaczej -opowiada do kolegów ale co że go nie kochasz nic nie rozumię -opisz dokładnie bo jak Ci pomogę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaabinaaaa
Wiem że ja z pewnością też popełniłam błędy... Ale chciałam dobrze dla nas... Rano wczoraj było jeszcze wszystko OK... Dopóki jego koledzy, którym w życiu nic nie wyszło bo to nieudaczniki zaczęli mu radzić... Pojechałam w piątek zabawić się... Wiedział o tym nic nie gadał... Pisaliśmy do siebie... przez okres gdy byłam na dyskotece... rano mówił że tęskni... wszystko dobrze... a potem nagle ataki zazdrości... wmawia mi coś czego nie zrobiłam... Szanuje siebie i nie robie nic złego... Odbiło mu... Jego siostre nienawidze bo to laska na dnie... Dla niej liczy się kasa i tyle... Zero uczuć w sobie... Pewnie doradziła mu co ma robić... Powiedział że mnie kocha ale z taką dziwką jak ja nie może byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłośc.
O ten facet pozwala sobie za dużo wobec Ciebie -jeżeli masz czyste sumienie wierzę Tobie -nie patrz na jego siuostrę patrz na siebie -odsuń się na jakiś czas od dyskotek posiedz w domu z dobrą przyjaciółką , przy kawie ,przeczekaj złe chwile w milczeniu spokoju miej swój honor -a zobaczysz że wróci z kwiatami i przeprosinami -przyjmiesz je lub nie.Ale w spokoju bez nerwów czekaj nie pokazuj że Tobie na nim zależy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłośc.
Mam bardzo duże doświadczenie życiowe -i wiem że jeżeli zapewniał że Cię kocha to napewno tak jest -ale miał moment słabości i zachował się nie odpowiednio wobec Ciebie ,jesteś wartościową kobietą więc szanuj siebie a Otello powróci skruszony na twe ramiona ,bo poczuje jak go olejesz że to nie żarty ale wszystko spokojnie proszę Cię ...Miłośc jest potężna i zawsze wraca do ukochanych Uwierz mi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TodD
Śmieszne i żałosne zarazem co zrobił w dosłownie chwilę zniszczył związek, który trwał trzy lata.Wiesz miłość nie zawsze jest sprawiedliwa ja bym go już olał jak ktoś wcześniej już pisał nie jeden kawaler jest i zapewne będzie lepszy od niego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sabiny
To po co poszłaś sama bez niego na dyskotekę??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłośc.
Posłuchaj piosenek Krawczyka -ale uważnie i wczuj się w to co śpiewa ,a zrozumiesz wiele i to Ci pomoże przetrwać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×