Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama 4 lataka

w jaikim wieku dzieci z 2004 rocznika

Polecane posty

Gość mama 4 lataka

pójdą do szkoły? Czy nastąpi to już w przyszłym roku cyli kiedy nasze dzieci będą miały 5 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4 lataka
czyli w przyszłym roku rozpoczyna się zerówka? A ona będzie w szkole czy w przedszkolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4 lataka
czy decyzja, że 6-latki pójda do pierwszej klasy jest już nieodwracalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4 lataka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 2011r rodzice maja prawo decydowac czy ich dzieci pojda do szkoly w wieku 6 czy 7 lat od 2011r juz wszystkie 6-cio latki pojda do szkoly... niestety nie wiem jak to bedzie w takim ukladzie z zerowkami a to ciekawe pytanie bo mnie tez dotyczy poniekad... musze sie zorientowac jak to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4 lataka
Czyli do 2011 roku jeśli będę chiała wysłąc dziecko do pierwszej kalsy (do szkoły) w wieku 7 lat, to do zerówki pójdzie w wieku lat 6(czyli za 2 lata)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4 lataka
uff :) a gdzie moge się tego dowiedzieć "oficjanlnie"? bo już dwa razy słyszałam, że dziecie z 2004 rocznika już w przyszłym roku maja iść do zerówki do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://wyborcza.pl/1,76842,5433681,Szesciolatki_pojda_do_szkoly_na_trzy_tury.html#more tu jest co nieco napisane... ale z tego co sobie teraz czytalam to do 2009 roku jeszcze sie moze wszystko z 10 razy zmienic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4 lataka
Czyli jednak zerówka w szkole, tyle, że nie tak jak myslałam w wieku 5 lat a tak jak było do tej pory 6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×