Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takasobiejednaaaa

problem ze spaniem

Polecane posty

Gość takasobiejednaaaa

moja ponad roczna coreczka(rok i miesiac) nie przesypia mi calych nocy ,uczymy ja spac od malego w swoim lozeczku powiedzmy zasypiao 23 i spi do 3 nrad ranem potem ryk i trzeba ja brac do lozka w lozku zanim zasnie to jakies poltorej godziny kreci sie po calym lozku ...to nie spanie...sa jakies metody zeby dziecko spalo cale noce ,jak jest u mojej matki (to mi ona sciemia ze cale noce przesypia ...dla mnie niemozliwe. Przepajamy ja herbatka w nocy ,nie jest chora ,zeby juz prawie wszystkie wyszly...wiec co mozna zrobic ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyoolllka
NIE BIERZ JEJ DO LOZKA DAC HERBATKE I POLOZYC KILKA NOCY BEDZIE RYK ALE NIE MOZNA WYJMOWAC TROCHE POGLASKAC PRZYTULIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja jest w tym samym wieku i mamy dokładnie taki sam problem... może trzeba przeczekać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiejednaaaa
no probwalismy wlasnie wczoraj ja uspac w jej lozeczku dac jej herbatke i zeby zasnela to sie tak rozryczala, ze ani ja ani maz sie nie wyspalismy ,albo robimy warty ze jak sie obudzi to jedno idzie do niej spac albo drugie.. ale jak dlugo tak mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ttlko nie cherbatkę!! Proszę was!! Picie w nocy to nie lek na wszystko. Po zatym po cherbatce trzeba umyć zęby...bo podejrzewam że nie chcecie aby sie zepsuły...Dzieci potrzebują troszkę ciepła w nocy kiedy sie przebudzą. Trzeba po cichu doniej mówić lub śpiewać kołysankę ale dosłownie szeptem i głaskać. Potrwa to długo póki się uspokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyoolllka
TO TRZEBA PRZECZEKAC JA ROBILAM TAK JAK WYZEJ A MAM TROJKE DZIECI NIE MOZNA SIE PODDAC TO SKUTKUJE ALE TROCHE CZASU MUSI MINA DOPOKI DZIECKO SIE NIE PRZYZWYCZAI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhh
julka- herbatka a nie cherbatka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×