Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miłośc boli

wybaczyc nie wybaczyc?

Polecane posty

Gość całkowicie czarny kot
miłość boli zerwałaś z facetem, teraz już wiem, wczesniej tego nie wiedzielismy skoro już z nim nie jesteś, to czemu chcesz mu coś wybaczać lub nie? czy facet przyszedł do Ciebie skamląc o przebaczenie? jesli nie, to czy chcesz mu coś wybaczać zaocznie? jak dla mnie - bardzo proszę.. możesz to zrobić - wybaczenie zawsze jest dobre dla duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obawiam ze powinniście
flaszkę wypić i wtedy dalej dyskutować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camp Nou jeaj mamy nowego pana psychologa :P pomilem Ci sie z blondynem a teraz chcesz to jakos odkrecic :P "kazdy kto lubi napić się piwa" kazdy kto pije i nie umie przestac poki jeszcze jest wodka. całkowicie czarny kot "zerwałaś z facetem, teraz już wiem, wczesniej tego nie wiedzielismy" my wiedzielismy, ty nie wiedziales bo nie czytasz ze zrozumieniem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> kazdy kto pije i nie umie przestac poki jeszcze jest wodka. Z twoich wypowiedzi wynika, ze jest to KAZDY kto sięga po jakikolwiek alkohol :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camp Nou jeaj mamy nowego pana psychologa :P pomilem Ci sie z blondynem a teraz chcesz to jakos odkrecic :P "kazdy kto lubi napić się piwa" kazdy kto pije i nie umie przestac poki jeszcze jest wodka. całkowicie czarny kot "zerwałaś z facetem, teraz już wiem, wczesniej tego nie wiedzielismy" my wiedzielismy, ty nie wiedziales bo nie czytasz ze zrozumieniem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a rozumiem komiczne
Majaczycie moi drodzy. Delirium tremens was już dopadło.💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Z twoich wypowiedzi wynika, ze jest to KAZDY kto sięga po jakikolwiek alkohol " nie nie kazdy :P chyba ze sie zachowuje po alkoholu jak pijaczek z pierwszego postu autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośc boli
to stało się wczoraj wieczorem a on dzis od 5 rano w pracy. zawsze przeprasza i prosi o wybaczenie. nie wie czy tym razem zrobi wyjątek i nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
"zerwałaś z facetem, teraz już wiem, wczesniej tego nie wiedzielismy" my wiedzielismy, ty nie wiedziales bo nie czytasz ze zrozumieniem Zygmuncie drogi, a Ty skąd wiedziałeś skoro słówkiem o tym autorka nie pisnęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkowicie czarny kot "Zygmuncie drogi, a Ty skąd wiedziałeś skoro słówkiem o tym autorka nie pisnęła? jestem muniek nie zygmunt 😡 :) autorka napisala ze z nim zerwala. pisala tez ze odpisala na smsa do jego matki. A tobie udalo sie wyciagnac wniosek ze zerwala z nim przez smsa nie wiem jakim cudem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
Zygmuncie: Od 10 do 11:45 autorka była w związku i zastanawiała się czy wybaczyć, czy nie swemu wrednemu facetowi pisze bowiem: 09:54 miłośc boli ten związek mnie ogranicza 10:09 miłośc boli będzie mi cięzko ale czuję ze jednocześnie odetchnę świezym powietrzem kiedy to skończe czyli jest jej źle, czuje się ograniczona w tym związku i nieszczęśliwa ale... nagle sms od mamusi... 11:45 miłośc boli wlasnei jego mama napisala mi esa czy to jzu naprawde koniec. ja odp ze tak i ona ze jej przykro i że życzy mi szczęscia. Polubiłam jego rodzice,przywiązałam sie moze nawet. Szkoda że tak wyszło! ale tak naprawde jego wybór autorka decyduje się zerwać jesli piszesz, ze autroka napisala ze zerwala ze swoim pijaczkiem, to proszę - gdzie to napisała? dla mnie jest jasne: koleżanka miała doła, bo usłyszała od swojego faceta kilka niemiłych słów i się zastanawiała czy mu wybaczyc czy nie (nie wspomnę o tym, że facet o przebaczenie nie prosił, bo od 5 jest w pracy i sie nie odzywa) za to interweniowała mamusia - i to ona usłyszała (a nie jej synek) że ze związku nici :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
dla mnie tamat sie zakończył rozważania sa teraz bezcelowe :-) autorka sama nie wie czego chce wybaczac, odchodzic wszystkie jej wpisy to jedna wielka gonitwa mysli co ma zrobic skoro jednak zerwala z facetem - to po co cokolwiek robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorka jak sama twierdzi, zerwala i dobrze zrobila a my sobie tutaj piszemy :) tylko jednej rzeczy nie rozumiem ... pisze i pisze a caly czas mam 10 postow czy cos kolo tego ... w samym tym topiku napisalem wiecej ... 😭 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoweOrangeGo
Przeczytałam ten cały jazgot... brak mi słów. Rozumiem Cie dobrze, rozumiem dlaczego wrzuciłaś na forum to pytanie. Czasem warto się utwierdzić we własnych przekonaniach, czasem warto spytać, żeby zyskać jakąś nową wiedzę lub inny punkt widzenia. Wiesz, naprawdę alkoholizm to bardzo podstępna choroba. Ale z 2 strony - wszystko jest dla ludzi, niektórzy ludzie nie znają jednak umiaru. Tak naprawdę część z nas jest bardziej podatna na nałogi, część mniej. Myślę, że bez przesady można stwierdzić, że jeśli ktoś upija się co tydzień, a potem klinuje, to ma problem. To, że ktoś jest trzeźwy 5 dni w tygodniu, a upija się dopiero w piątek, nie znaczy, że wszystko ma pod kontrolą. Zresztą poczytaj też strony AA, tam mają takie ankiety dotyczące sygnałów ostrzegawczych, na ich podstawie można jasno stwierdzić, w jakiej fazie dana osoba się znajduje. Moim zdaniem bardzo dobrze zrobiłaś, trzymaj się swojej decyzji i nie daj sobie zamydlić oczu. Możesz dać się przeprosić, ale nie przyjmuj go z powrotem, bo nic dobrego z tego nie będzie. A tak dla siebie poczytaj o alkoholizmie, o AA, o Al-Anon - to są bardzo ciekawe rzeczy nawet dla osób, które nie zetknęły się bezpośrednio z problemem (czy to w ogóle w tym kraju możliwe?). Sama kwestia wpadania w nałóg alkoholowy jest bardzo ciekawa i daje dużo do myślenia. Wierzę, że sobie poradzisz. Wszystko co dobre przed Tobą i na pewno z facetem, który będzie lubił poimprezować, napić się piwa, ale jednocześnie obecność alkoholu nie będzie dla niego wyznacznikiem dobrej imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NoweOrangeGo :) bardzo dobrze piszesz, i moje uznanie ze chcialo Ci sie wszystko od poczatku czytac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośc boli
do--->NoweOrangeGo Dzieki Bardzo, czytałam, odpowiadzielam na te pytania...na wiele z tych pytań padała odp TAK. więc nawet dotąd nie wiedziałam dokońca tak naprawdę w czym tkwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośc boli
PRZYSZEDL Z kwiatami przeprosil. ja powiedzialam ze to koniec. ze powinien pojsc sie leczyc ze przeciez chcialam chodzic z nim do lekarza. a On ''a dlaczego mi nie pomoglas miala mi pomóc pracę inżynierską napisac'' rece opadają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośc boli
dodam ze połozyl sie na moim łożku i zasnał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no więc widzisz
dla własnego dobra daj sobie z nim spokój. może kiedys przejrzy na oczy.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no więc widzisz
i pozwolilas na to? cos mi sie wydaje, ze i tak od niego nie odejdziesz i bedziesz w milczeniu znosić wszystkie jego ekscesy, ewentualnie kiedys tam żalic sie na kafe, ze cię bije "bo zupa byla za slona". ale to twoj wybor i tylko do siebie mozesz miec kiedys pretensje.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pkt. 7 regulaminu
"pisze i pisze a caly czas mam 10 postow czy cos kolo tego ... w samym tym topiku napisalem wiecej ... " Muniek, wyjaśniam - pierwsze 10 postów zalicza Ci sie automatucznie, niezależnie od ich treści. Każdy następny jest przez system sprawdzany pod kątem poprawności logicznej, czyli kolokwialnie mówiąc - czy nie zawiera głupot. Jeśli system stwierdzi, że zawiera coś głupiego, to wyświetla go, ale nie zmienia stanu licznika postów. Tak stanowi regulamin kafeterii :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ktos tam chce
żeby mu nabijało posty to niech sie za kazdym razem wyloguje z kafe i już.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtigrand
zbudz go i wywal z domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam już wywal
autorka pewnie mu obiadzik szykuje. oby tylko nie był za słony. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośc boli
nie szykuje nie tym razem! obudzilam go i wyszedl jak wychodzil jescze raz szenał przepraszam. i poszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośc boli
nie wybacze mu nie tym razem.dawała mu juz tyle szans, o wiele za dużo.czuje sie wolna i.. I can breathe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obyś była twarda w swoim
postanowieniu.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donJakarta
bądź wytrwała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×