Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miłośc boli

wybaczyc nie wybaczyc?

Polecane posty

>> ma prawo, nie kazdy chce mieszkac pod jednym dachem z menelikiem, ktorego humor zalzy tylko od tego czy ma kaca czy nie, i czy flaszka w lodowce mu sie juz schlodzila. :o Gówn wiesz o kolesiu, głosisz takie dyrdymały :o Poza tym jesli jej to przeszkadza, to niech z nim pogada jak jest trzeźwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zły humor wprowadził go kac, a nie ględzenie baby, zbyt długo miałem w domu alkoholika ojca, więc znam te sprawy aż nazbyt dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołza ZOŁZULINA
aUTORKO, NIE ZRZĘDZ to ostatnia rzecz na jaka kobita moze sobie pozwolic. Olej go, on wtedy bedzie sie starał :P jak mu nie pokaasz, kto tu "rzadi" w cudzyslowie, to nie pakuj walizek, on sam sie Toba znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> w zły humor wprowadził go kac, a nie ględzenie baby Tak, jak jest pijany to napewno kac go denerwuje :o Kac jest znośny, ale jak kts do tego pierdoli farmazony nad uchem to człowiekowi sie kosa w kieszeni otwiera :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> camp sam tez gowno wiesz o kolesiu i glosisz dyrdymaly Nic nie głosze, tylko znam kobiety i wiem jak one w sprawach alkoholu potrafią przesadzać :o Dla wiekszosc z was wypic w sobote pare piw z kolegami to marginalna patologia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak camp
"parę piw" z kumplami. jak sie pije w normie to nie ma sie problemu z kacem frajerze. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frajer to cie zrobił :classic_cool: Nie mówie o kacu, tylko o podejściu większosci kobiet do spraw alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co człowieku gadasz, jak stary był na kacu to nikt nawet gemby nie otwrzył a dostał z liścia w japę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i tak wygląda
"dyskusja" z campem i komiczne. szkoda tracic czas na nich bo do zakutych łbów nic nie wejdzie.😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o patrzcie znafffca kobiet
camp, gawedziarz- mitoman spedzajacy cale dnie i noce na kafe. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" w zły humor wprowadził go kac, a nie ględzenie baby, zbyt długo miałem w domu alkoholika ojca, więc znam te sprawy aż nazbyt dobrze" :D:D:D:D:D "uwielbiam" :P tych DDA... Ich całe życie to wieczny i ciągły strach... Ciągłe kompleksy.. W sumie to biedni jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarah Jessica Parker - nie to nie moja autoreklama, ja jestem brzydki, nie fajny i mlody :P Camp Nou - takim ludziom nie potrzeba powodu, piszesz ze go wkurzylo jej gadanie, jakby nic nie mowila, to by go wkurzylo ze sie nie oddzywa do niego. "Gówn wiesz o kolesiu, głosisz takie dyrdymały " to ty o nim gowno wiesz, a go bronisz ja niestety znam takich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coż komiczne
zawsze mozesz zafundowac wlasnym dzieciom bycie DDA, nic straconego. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
jeśli autorka tu jeszcze jest i przetrwała to pitolenie o niczym, to... wypadałoby, żeby Twój chłopak Cię przeprosił, to po pierwsze po drugie pilnuj się, żeby nigdy więcej sie cos takiego nie powtórzyło to kwestia szacunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie dyskusja
zeszla na boczne tory, moze powrocmy do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> co człowieku gadasz, jak stary był na kacu to nikt nawet gemby nie otwrzył a dostał z liścia w japę Profilaktycznie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę zagłębić się w problem, DDA, nigdy o sobie tak nie myślałem i z tego co trochę przeczytałem , nie wykazuję żadnych cech DDA opisywanych w literaturze. Bardzo dziwne pojęcie wymyślone zapewne przez nudzących się psychologów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>. Camp Nou - takim ludziom nie potrzeba powodu, piszesz ze go wkurzylo jej gadanie, jakby nic nie mowila, to by go wkurzylo ze sie nie oddzywa do niego Byłaś kiedyś pijana? Truł Ci ktoś wtedy dupe i cie to wkurzało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośc boli
nie mieszkam z nim. oboje mieszkamy z rodzicami zresztą ja w padziern. wracam na studia 150km od miejsca zam.takze kontakt nam sie mysle urwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
muszę zagłębić się w problem, DDA, nigdy o sobie tak nie myślałem i z tego co trochę przeczytałem , nie wykazuję żadnych cech DDA opisywanych w literaturze. Bardzo dziwne pojęcie wymyślone zapewne przez nudzących się psychologów?? to chyba nie doczytałeś, że DDA to samopomocowa grupa wsparcia grupa wsparcia nie ma cech osobowościowych trudno, żebyś się identyfikował z cechami organizacji pomocowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo miły blondyn moze nie wykazujesz wszystkich cech, ale jak sam widzisz, kazdego kto wypije sobie troche traktujesz jak menela i alkoholika... w moim domu rodzinnym pijało sie "od wielkiego dzwonu" i nie mam takich uprzedzeń... tak czy inaczej, współczuje dziecinstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośc boli
wlasnei jego mama napisala mi esa czy to jzu naprawde koniec. ja odp ze tak i ona ze jej przykro i że życzy mi szczęscia. Polubiłam jego rodzice,przywiązałam sie moze nawet. Szkoda że tak wyszło! ale tak naprawde jego wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośc boli
(powinno być jego rodzine)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camp Nou => "Byłaś kiedyś pijana? Truł Ci ktoś wtedy d**e i cie to wkurzało?" bo chyba nie do konca czytasz moje posty po pierwsze primo - jestem facetem :P po drugie primo - zbaczamy coraz bardziej z tematu - on nie jest o mnie :P po trzecie primo - zdefiniuj pojecie bycia pijanym ? - nigdy nie urwal mi sie film, i zawsze kontrolowalem swoje zachowanie, poza tym mam slaba glowe i raczej malo pije albo wcale po czwarte - wkurzaja mnie takie poglady jak twoje, na szczescie nie zachowuje sie tak zeby trzeba mi bylo "truc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne co rozumiesz
pod pojęciem "trochę"? wypicie od czasu do czasu drinka, wina czy piwa czxy może "tradycyjne" chlanie z kumplami do upadlego a na drugi dzień kac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłośc boli "ale tak naprawde jego wybór" masz 100% racje, i to chyba najlepiej podsumowuje calosc. To on dokonal takiego wyboru, woli vodke a nie Ciebie - jego strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
jego mama? przez smsa? zrywa się z partnerem i twarzą w twarz czy wy macie po 10 lat? wiesz co? daj sobie na luz przez ten tydzień, a potem na (nomen omen) trzeźwo spojrzysz na sytuację - czas daje dystans, a dystans i spokój sa dobrymi doradcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>. po trzecie primo - zdefiniuj pojecie bycia pijanym ? - nigdy nie urwal mi sie film, i zawsze kontrolowalem swoje zachowanie, poza tym mam slaba glowe i raczej malo pije albo wcale :o Jak mam Ci to niby zdefiniować? Kup sobie pół litra wódki, wlej w siebie to zobaczysz jakie to uczucie :classic_cool: >>po czwarte - wkurzaja mnie takie poglady jak twoje, To nie mój problem 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×