Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość godzina 0

co zabieracie do szpitala?

Polecane posty

dla siebie: 3 koszule cieniutki szlafrok klapki pod prysznic pantofle reczniki recznik papierowy wszystkie dokumenty komórka aparat fot. szare mydlo kosmetyki i przybory toaletowe bephanten na popękane brodawki papier toaletowy chusteczki chigieniczne wode mineralną w butelce z dziubkiem dla dziecka: 3 pajacyki 3 body rożek kocyk cienki czapeczke cienka łapki niedrapki skarpetki wyparzony smoczek 3 pieluchy tetrowe 1 pielucha flanelowa paczke pampersów paczke chusteczek nawilżanych no i to tyle. przygotowalam jeszcze zestaw ciuszko na wyjscie w zaleznosci od pogody i fotelik. mąz przywiezie jak juz bedziemy wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna gangsteraaaaaaaa
po co ci pantofle, bedziesz szla na impreze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pantofle- kapcie, łapcie, ciapki.... nie wiem jak to jeszcze nazwać. u mnie tą funkcje pelnia zwykle klapki- japonki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani,jak dla mnie to 3 koszule to mało,jak urodziłam córę,to miałam taki nawał pokarmu,że mimo wkładek laktacyjnych( o właśnie te też się przydadzą ) a później pieluch tetrowych wkładanych w stanik,byłam cała pozalewana i koszule przynosił mi mąż ze dwa razy,to w sumie z 5 mi poszło,ale to zależy,każda z nas jest inna,ja w każdym razie,nauczona doświadczeniem naszykowałam więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mialąm wcale pokarmu. mialąm 3 koszule ale mam ze spzitala do domu 10 minut drogi wiec wieczorem mąż zabieral brudne a dowozil czyste, brudne pral i suszyl i tym sposobem nie wiem ile ich zuzylam ... bylam 6 dni w spzitalu. spakowalam sobie 3. zawsze moze mi dowiesc więcej jak bedzie potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam troszkę dalej,ale tak samo i u mnie robił i w moim przypadku po dwójce dzieci wiem że i tym razem tak będzie i laktator też mi będzie potrzebny,ostatnim razem robiłam za mleczarnię dla wcześniaków;-)Pielęgniarki zabierały ode mnie po 3-4buteleczki 120ml mojego mleka dziennie,bo miały kilkoro na oddziale a mamy nie wyrabiały z produkcją.Mój mąż się śmiał,że wykarmiłam piątkę dzieci;-)I tak miałam przez jakieś dwa tygodnie,a w szpitalu byłam 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×