Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do kiedy folik

do którego tygodnia brałyście?

Polecane posty

Gość do kiedy folik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia11111111
do 12 tyg,potem bierz witaminy np feminatal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kiedy folik
no bo ja jestem w 26 tyg i lekarz cały czas mi każe brać folik :o mimo, że oprócz tego od początku ciąży biorę prenatal complex wydaje mi się, że przesadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia11111111
niektore kobiety musza brac kwas foliowy przed zajściem w ciąze,roznie to jest.A czy lekarz powiedzial Ci dlaczego musisz brac tak długo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kiedy folik
powiedział własnie, ze nie zaszkodzi a spytałam inną jego pacjentkę w 30 tyg i mówiła, ze jej tez kazał brac a przecież cewa nerwowa juz sie wytworzyła i juz nie mamy na to wpływu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie wszystkie kobiety powinny zaczac przyjmowac kwas foliowy ok. 3 miesiecy przed planowanym zajsciem w ciaze. Mozna brac go przez caly okres ciazy. Zwykle ginekolodzy przepisuja witaminy dla ciezarnych, ktore zawieraja wystarczajaca ilosc kwasu foliowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexiflexi24
jestem w 18 tyg i od poczatku lekarz wskazywal na centrum materna z folikiem, pewnie bede brac tak do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kiedy folik
czyli co? mimo, że biorę dwa razy dziennie prenatal complex, który zawiera kwas foliowy to dalej mam łykać folik? i tak do porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bralam kwas foliowy od pierwszego miesiąca do czwartego a potem prenatal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×