Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mammmaakuby

Męki przy robieniu kupki u miesięcznego dziecka...

Polecane posty

Gość mammmaakuby

Witam mam problem. Mój miesięczny synek strasznie męczy się przy wypróżnianiu, ciągle pojękuje, zdarza mu się nawet głośno zapłakać podczas prykania... Czym to może być spowodowane? Dodam że kupki robi i w pieluszce zawsze jest jakiś zbity twardy kawałek, dalej już idzie rzadka kupka. To chyba nie zaparcia, bo podobno zaparcia są wtedy gdy dziecko nie robi kupki co najmniej 3 dni, a u nas te kupki są średnio 2 razy dziennie, chodzi tylko o to jak on się przy tym namęczy, aż mi go żal...:( Dodam że malutki jest karmiony mleczkiem BEBILON AR dla dzieci ze skłonnością do ulewań. Wczesniej był na BEBIKO1 i nie bylo zadnych problemów z kupką ale za to strasznie ulewał, czasem nawet wszystko co zjadł. Teraz na BEBILONIE nie ulewa wcale ale za to ma problemy z tą kupką... Nie wiem jak mu pomóc. Przepajam go herbatką PLANTEX i rumiankiem, kładę na brzuszku... nic nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggf
u nas też tak było przy zmianie ze zwykłego bebilonu na AR.Ponieważ jednak korzyśći z AR były naprawdę wielkie,przeczekalismy to.Organizm sie przyzwyczaił.Do picia dawałam czystą wodę i przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmaakuby
podam mu dzis sama wode, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa Ufliczka009
Dodaj mu miedzy posiłkami wode z glukoza albo herbatke koperkowa jest od 1szego miesiaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgggstre
a mzoe dziecko tylko sie prezy?? bo moja coreczka tez tak robila i okazalo sie ze problemow zkupka nie miala tylko prezyla sie zwyczajnire

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmaakuby
Pręży sie ale płacze przy tym, wyraznie widać że coś go boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez sie zestresowalam 2345678
moj maly ma 3 tyg i tez sie prezyl i w kupie mial twarde kawalki poszlam do lekarza powiedziala ze na 60 ml sa 2 lyzeczki mleka to mam dawac 70 ml i 2 mleka nie wiem jak karmisz i jak sie twoje mleko rozciencza bo ja uzywam bebilon i na kazde 30 ml jest jedna lyzeczka mleka to lekarka kazala zamiast 30 ml dawac 40 i kupy sa ok problemu juz nie mamy wiecej maly sika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmaakuby
tez o tym myslalam zeby mu troszkę rozrzedzić mleczko, ale cvzy wtedy nie wróci problem ulewania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez sie zestresowalam 2345678
nie wiem czy ulewanie nie roci, moj maly nigdy nie ulewal wiec ci nie pomoge bardziej ale mozesz przeciez sprobowac .... jak bedzie ulewal to idz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dawaj broń boże wody z glukozą bo od glukozy sa wzdęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez sie zestresowalam 2345678
no wlasnie... sama woda jak juz ale lepiej rozcienczac mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×