Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurier kurier kurier

DOBRY I TANI KURIER - którą firmę wybrać???

Polecane posty

Gość Give Your Box
Najtaniej, najszybciej i najwygodniej jest dać paczkę komuś, kto i tak jedzie w tym kierunku i może przewieźć ją przy okazji. Skoro i tak jedzie, to i tak musi zatankować i zapłacić za autostrady itp. Jeśli coś ze sobą zabierze i damy mu kilka dyszek, to będzie dla niego tylko oszczędność! OK, ale jak znaleźć kogoś kto jedzie w tym samym kierunku i chce zabrać paczkę przy okazji? Mieliśmy ten sam problem, więc stworzyliśmy Give Your Box, serwis który łączy osoby chcące łatwo przesłać paczkę oraz kierowców, którzy chcą zaoszczędzić koszty podróży, przewożąc przy okazji jakąś przesyłkę. W sumie to taki Blablacar dla paczek. Zajrzyjcie na Give Your Box - giveyourboxcom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My korzystamy już od roku z www.iexpress24.com.pl i powiem że jestem zadowolony mają 4 kurierów do wyboru dodatkowo zajmują się transportem drogowym, morskim i lotniczym. Ceny bardzo dostępne, paczka 5 kg u nich tylko 10 zł netto, wydaje mi się że to dobra cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam zajrzeć na stronkę wysylaj.com.pl wysylaliśmy kiedyś jako forma sporą ilośc dużych mebli i cena była ok i obsługa spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sensu przepłacać w firmach kurierskich. Lepiej skorzystaj z brokera. Osobiście polecam zlapkuriera.pl Mają niskie ceny i duży wybór przewoźników. Warto wejść na ich stronę. Polecił mi kiedyś znajomy i już z nimi zostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż musiał w ostatnim czasie nadać przesyłkę do Czech. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na ofertę firmy https://www.flypak.pl/tani-kurier-do-czech. Mega szybka realizacja zamówienia i naprawdę przystępne ceny. Dodatkowo można skorzystać z 10% rabatu, wystarczy przy dokonywaniu zamówienia wpisać kod : NASTART. Korzystajcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na terenie PL to pocztexem wysyłam zawyczaj, szybko jest. A za granicę to nadaję paczki przez stronkę euro-paka.pl , od razu w jednym miejscu mogę sobie porównac ceny różnych przewoźników. Gabaryty paczek wysyłam różne, więc zawsze po prostu wybieram najtańszą opcję, wszystko dochodzi bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z jednego z brokerów i jeżdżę dhlem i fedexem. kurierzy zawsze dowożą paczki na drugi dzień, lepsze ceny niż bezpośrednio jak się dowiadywałem. do tego mam stały kontakt z ich przedstawicielem i w każdej sprawie wiem, że mogę do niego zadzwonić co mi ułatwia pracę. jakby co szczerze polecam tego Pana (firma polecona przeze mnie też jest z niego zadowolona) - 660623682

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie radzą sobie z kurierskimi przesyłkami, właśnie oni www.tuwysylam.pl. Polecam, już niejednokrotnie wysyłałam poprzez nich, nie mam żadnych zarzutów4. co do ich usług a wręcz przeciwnie - od teraz to moi ulubieni kurierzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firmy kurierskie są bardzo drogie, a ich ceny wygórowane. Dlatego radzę korzystać z brokerów. Mają podpisane umowy z przewoźnikami, stąd te ceny są u nich korzystniejsze. Najlepszą firmą brokerską jest https://allekurier.pl/ . Dobrą opcją jest zamówienie kuriera do domu, podając online w formularzu takie dane jak wymiar oraz wagę paczki. A nasze przesyłki mogą dostarczyć praktycznie na drugi koniec świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ebox24.pl trzymajcie się od tej firmy z daleka. Bardzo niekompetentna. Po kilku miesiąca żąda dopłaty za dobrze zapakowaną oraz prawidłowo nadaną paczkę. Dodatkowo na infolinii Pani, która jest opryskliwa i odmówiła odpowiedzi na pytania oraz rozłączyła się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do głowy mi przychodzi strona www.kurierpolska24.pl . Na początku wiosny brali ode mnie dość słusznej wagi paczkę i dostarczyli do UK. Miłe zaskoczenie jeśli chodzi o cenę i tak samo czas dostawy był bardzo krótki. Bałem się, że przesyłka będzie gdzieś krążyć tygodniami po Europie, a tym samym doszło na czas, tak jakby wysyłka była robiona na terenie Polski a nie za granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokumenty do brata za granicę wysyłałem kurierem w tamtym miesiącu i poradzili sobie ze wszystkim poprawnie ludzie ze strony www.kurierpolska24.pl . Mogę ich polecić. Szybki kontakt, korzystna cena, cały czas miałem info o tym na jakim etapie jest transport. No i co ważne to były jednak dokumenty także chciałem mieć pewność, że nic nie zginie, nie uszkodzi się czy coś w tym stylu i rzeczywiście wszystko było OK, doszły bez uszczerbku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma Kurier Polska jak na razie mi się dobrze sprawdza przy większych przesyłkach. Parę razy wozili mi motocykl na sprzedaż i za każdym razem docierał do adresata zgodnie z umową. Jasne warunki, niezłe ceny. Na stronie www.kurierpolska24.pl jest dokładny opis oferty i kalkulator do oszacowania kosztów. Nie ma jakiegoś podpisywania skomplikowanych umów i przeciągania całego zlecenia w czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam od paru miesięcy z obsługi kuriera ze strony www.kurierpolska24.pl i jest okej. Terminowi, solidni, jak na razie mi żadnej dostawy nie zawalili. Wożą dla mnie głównie felgi i opony. Ogólnie poza drobnicą dla klientów indywidualnych są w stanie też dostarczać naprawdę duże rzeczy. Wiem że niektórzy za ich pośrednictwem quady przewozi, czy motocykle, także już większe gabaryty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajczus
Nie ograniczaj się wyłącznie do kurierów. Na bliskapaczka.pl można nadać paczkę szybko i bez zbędnych formalności – odpala się mapkę i oddaje w najbliższym punkcie (bez walki z kurierami – w moim przypadku nigdy nie byli punktualni :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsenka
Tani i dobry kurier ? Zależy co wymagasz, jeśli chodzi o cenę to chyba DPD ma najrozsądniejsze ceny. Ale jak zamawiać to właśnie przez brokera, bo taniej i w razie czego pomoże w sprawach problemowych. Brokerów jest sporo, wystarczy wrzucić hasło w google - wcześniej wysyłałam kilka razy przez kurjerzy.pl teraz przeniosłam się do przesylarka.pl - dla mnie wygodniej. Ale jak są jakieś wielkie elementy to już pokusiłabym się chyba o inny transport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszkodowany___
Ostrzegam. Najbardziej niesolidni to Fedex. Notorycznie kurierzy dostarczają 3 dni lub nawet cztery po wysłaniu. Łżą że byli, ale nikogo nie zostali, podczas gdy domownicy siedzą i czekają na przesyłkę. Uszkodzili przesyłkę, a potem ją zniszczyli rzekomo komisyjnie, zamiast nawet uszkodzoną dostarczyć do adresata. Czyli przywłaszczyli sobie mienie. Omijać szerokim łukiem Fedex - nieprofesjonalni, sfrustrowani geszefciarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tayka657
Sprzedaję sporo rzeczy na allegro i zawsze korzystam ze stronki https://www.sendit.pl/ bo podsyłają mi najlepszą (czytaj: najtańszą) firmę kurierską i nie muszę podpisywać z nimi umowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczkaMaj
Ja również korzystam z usług firmy https://www.sendit.pl/ muszę przyznać że ma najlepsze warunki jeśli chodzi o wysyłanie paczek online. Wcześniej wysyłałam paczki tradycyjnie kurierem i naprawdę sporo przepłacałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka34
Ja zazwyczaj zamawiam przez pocztę polską, dokładniej na tej stronie https://furgonetka.pl/cennik/poczta i wychodzi mnie to najkorzystniej. Sprawdź zakładkę poczta polska cennik , tam jest wszystko jasno rozpisane, jednak myślę, że jeśli tak, jak u mnie są to niewielkie przesyłki, to naprawdę nie będą to duże koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli wysyłamy przesyłki pobraniowe, dla mnie nr 1 jest serwis www.tanikurier.com - mają zwrot w jeden dzień roboczy na konto, bez żadnych dodatkowych opłat. Do tego całkiem sensowny wybór usług kurierskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wysyłam z globkurier.pl - szybko, sprawnie, tanio i przede wszystkim bezpiecznie. Ostatnio wysyłałem paczkę zagranicę i bałem się o możliwe uszkodzenia podczas transportu. Przesyłka dotarła w nienaruszonym stanie - profesjonalna jakość usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warwins

Od siebie mogę polecić tego brokera https://www.sendit.pl/oferta/ups . Wszystko załatwiasz online, do tego masz do wyboru kilka sprawdzonych firm kurierskich, a same koszta przesyłki są na prawdę nieduże i korzystne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy więcej z Inpost

Złodzieje!!!
Paczka zaginęła mimo że podobno była włożona do paczkomatu u odbiorcy. Po otwarciu skrzynka była pusta. Mieli przeszukać paczkomat żadnej odpowiedzi. Mają na paczkomatach kamery ,nikt nie raczy sprawdzić co się z nią działo.Zadali pytanie czy była ubezpieczona, a ponieważ nie, wiec sądzę że nie będzie żadnych odpowiedzialnych. Pracownicy mogą sobie w takiej sytuacji dodatkowe prezenty na Święta......nikt tego nie skontroluje. Był to mój ostatni kontakt z firmą Inpost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Najtańszy na rynku chyba jest InPost. Nigdy bezpośrednio nie współpracowałam tylko przez posrednika a dokładnie przez Zlapkuriera.pl Mają dobrą cene na tego kuriera tylko na pobranie troche długo sie czeka 7 dni ale da sie przeżyc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×