Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurier kurier kurier

DOBRY I TANI KURIER - którą firmę wybrać???

Polecane posty

Gość ZduNNek
no z tego co widze to mają bardzo konkurencyjne ceny, zamówiłem kuriera dziś wieczorem, jutro rano powinien być... zobaczymy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co taki facet sobie myśli ?
Ale nie da się ukryć, że do małych rzeczy najtańsza jest Poczta Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siódemke odradzam:/ my umowe zerwaliśmy z nimi bo kurierzy smierdzący, paczki rozwalone masakra. DHL i GLS polecam z czystym sumieniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radze zapoznać się z ofertami tych którzy mają niższe ceny bo wysyłają więcej przesyłek, porównywarka cen w zależności od firmy i gabarytów paczki: http://www.kurierem.pl/ Osobiście polecam UPS, może być też DHL i DPD resztę firm lepiej omijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binias
"Ale nie da się ukryć, że do małych rzeczy najtańsza jest Poczta Polska" albo paczkomatem inpostu. :) co do kuriera - https://www.apaczka.pl do dyspozycji jest platforma do zarządzania paczkami więc jeśli mamy sporo paczek do wysłania idzie szybko i sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona34
Ja akurat korzystam z wysyłam taniej.. stawki mają bardzo konkurencyjne. W zasadzie korzystając z tego brokera płacimy taniej niż u określonego kuriera. Wysyłałam u nich już kilka razy i wszystko przebiegło w jak najlepszym porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goplanka34
ja również polecam wysylamtaniej pl. To jest rewelacyjnie działający broker. W zasadzie wszystkie stawki mają mniejsze niż u kurierów i ponoszą pełną odpowiedzialność. Korzystałam z nich kilka razy i za każdym razem było wszystko w porządku.Mają też super promocje na wysyłki zagraniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdsdfdfsd
Ja 2 miesiące temu wysłałem paczkę przez wysylamtaniej.pl i do dziś nie doszła, najzwyczajniej w świecie podpierdolili mi sprzęt rtv o wartości 3000 zł!!! Nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUTEN93
Najlepszą jednak ze wszystkich, z których korzystałem jest wysylamtaniejPL. Naprawdę świetna jakość usług. Polecam każdemu, kto zechce wysłać coś. Najlepiej wychodzi im to, że każda przesyłka jest traktowana normalnie, a nie rzucana, co sprawia, że można przeszyłać nawet szklane rzeczy. Naprawdę duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jooanna
Mnie osobiście współpraca z wysyłam taniej również układa się rewelacyjne. Pracuję z nimi od kilku miesięcy i póki co nie zaliczyłam żadnej wpadki..przesyłki docierają w całości i na czas. Główną zaletą jest jednak cena usługi, która naprawdę jest konkurencyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firt923
Ja również używam wysylamtaniejPL Naprawdę bardzo dobra fir. Paczka przyszła tak jak mówiono mi prędzej - w ciągu 24godzin. Naprawdę świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam dpd
jeśli wysyłacie delikatne rzeczy, to jedyna firma która ma automatyczna sortowanie paczek, i dochodzi sieczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam postivo.pl
nie tylko paczki ale i listy bez wychodzenia z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirosław34
dla mnie wysylam taniej jest na poziomie..Działają bardzo sprawnie i tanio.. a to w dzisiejszych czasach jest najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna78
Ja też mam dobre doświadczenia z wysylamtaniej(pl). Godny polecenia broker. Mają super promocje zwłaszcza na wysyłki zagraniczne do Anglii czy Niemiec. Od dłuższego czasu z nich korzystam i jestem bardzo zadowolona bo wszystko dochodzi szybo, tanio i w całości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamyk23
ja korzystam z wysylamtaniej(pl).. fakt to jest broker ale działa bardzo dobrze..ma niskie ceny a transakcje u niego przebiegają szybko i sprawnie..w moim przypadku tak przynajmniej było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella34
Dokładnie, też nie znam lepszej firmy niż wysylamtaniejPL, dla mnie są bezkonkurencyjni. Wszystko to, co napisały osoby wyżej to jak najbardziej prawda, firmę tę cechują niskie ceny i przede wszystkim profesjonalizm. No i zniżki mają świetne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabbii
Mnie również odpowiada obsługa wsylam taniej. Działają szybko, tanio i profesjonalnie. Nigdy nie miałam z nimi problemów w przeciwieństwie do innych znanych kurierów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tempestar
Ja korzystam z usług firmy wysyłamtaniej.pl głównie dlatego, że mają bardzo tanie przesyłki za granicę, co w moim przypadku jest niezwykle istotne:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reszu
Ja również korzystam z kuriera wysyłam taniej. Mają naprawdę atrakcyjne ceny przesyłek za granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xesar
Widzę, że przewija się tutaj tylko ta jedna firma. Czy jest ona aby na pewno aż tak świetna jak wskazują na to wypowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reszu
Owszem. Po prostu wysyłam taniej zapewnia wysoką jakość za relatywnie niską cenę, dlatego ludzie lubią tą firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daraf
Co do wysyłam taniej to muszę się zgodzić. Naprawdę świetna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasdan
Moim zdaniem, jednym z lepszych kurierów jest wysyłam taniej. Mają atrakcyjne stawki na wysyłki za granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asdef
Widzę tutaj dużo pozytywnych opinii o firmie wysyłam taniej. Czy jest ona aż taka dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o przesyłki zagraniczne to tak, jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z przesyłkami w kraju? Też są tak tanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są tanie, jednak inne firmy mają równie dobre stawki. Trzeba przyznać, że areną na której świecie Wysyłam Taniej jest Europa, nie zaś sama Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tager
To rzeczywiście wiele wyjaśnia. Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma problemu, ciesze się że mogłem pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×