Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vaioletta

Moj chlopak wyjezdza na 2 miesiace jak moge pozegnac D????

Polecane posty

Gość jak bys sie nie starala
jak zechce to i tak pojdzie w bok poiwedz mu z go kochasz oprostu i ze bedziesz czekac z utesknieniem i ze jest dla ciebie bardzo wazny zadne gotowanie czy co nie zastapi tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poproś swoją brzemienną koleżankę, by zrobiła sobie test ciążowy - specjalnie dla Ciebie. No i potem mu go daj na pożegnanie - taki z pozytywnym wynikiem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalne dlaczego
mówienie waznych rzeczy w miłych okolicznościach bardziej zapada w pamięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to ja mowie mu to czesto, az mi sie wydaje , ze onma tego dosc :( boje sie , oststnio mu nic nie mwoie, juz od miesiaca chyba ;/no chyba, ze on mi powie to ja mu tez, albo gdy sie spyta , wy byscie sie nie bali ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalne dlaczego
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, rozumiem ... ale ja juz nie wiem, moze za bardzo panikuje, przezywam to , ze jedzie i ze to nasze takie 1 roztanie , wiem, ze nie ejstem piekne, nie ejstem idealna , ale tam moze znalesc kogoslepszego to jest przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalne dlaczego
na jak długo wyjeżdża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci doradze
Dwa miesiace szybko zleca, wiec sie nie martw - jak kocha to nie zdradzi - nie sluchaj glupich wypowiedzi. Ja zrobilabym tak: Na przyjscie pyszna kolacje z winem, pozniej kapiel - ale taka romantyczna z duza iloscia piany i swieczkami w okol wanny. Tam wlasnie mozesz zrobic mu'loda', albo mozecie sie upojnie kochac. Po wyjsciu - bierz oliwke i masaz - potem znowu sex no i... obejrzyjcie jakis dobry film z chipsami z dipem:) Badz wesola spontaniczna i seksowna, a taka Cie zapamieta. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak bys sie nie starala
ja bym rzuciala takiego co przy nim sie wstydzisz mowic albo wyznac cale to jest nie szczere dalabym sobie spokuj brak szczerosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie nikt1
ja wyjechalem na dwa miesiace jak wrocilem nie mialem juz do kogo ona byla w ramionach innego strasznie to mocno przezylem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu pozytywna odpwoedz , dziekuej Ci :) mam nadzieje , ze to cowydaje mi sie teraz straszne , zmieni siepo jego powrocie w cos piekniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi :( ja wiem,mam nadzieje ze nic zlego nie zrobie , jak kocham to nie , a na ta chwile to kocham bardzo :) chcialabym, by mnie docenil, ze ma skarb a nie diament. I nie chodzi o to, ze ja mu niepotrafie tego czy tamtego powiedziec, bopotraie, ale wlansie za czestomu to mowilam a wiadomo, ze jak zbyt czesto sie cos robi, mowi to potem ejst przesyt i nie chce sie juz tego suchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze nie to ze sie nie chce, ale juz sie o tym i o tamtym wie , a faceci nie nawidza slucha tego w olko datego sie zamkneam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci doradze
ja ze swoim chlopakiem non stop widzimy sie tylko w wakacje. Od czerwca do wrzesnia, a pozniej przerwa do swiat i poniezj np w marcu... Tak juz dwa lata i jeszcze przede mna rok... Ale jest pieknie i lepszego faceta nie znajde, wiec wytrzymuje - a za rok... bede sie usmiechac do tych wspomnien. Ty tez - za dwa miesiace sie usmiechniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieknie napisane, bardzo bym chcuala, chcialabym uslyszec, ze tamte kobiety co widywal niemialay zadnego znaczenia, ze to ja mu sie podobam a nie one i wogole , zazdrosna jesem czy to dziwne ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×