Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grzeszna ona

gra słów... flirt

Polecane posty

Gość grzeszna ona

jak na nowo wzbudzic zainteresowanie faceta? Dodam, ze juz ze soba spalismy, jednak ustalilismy ze to tylko sex i nie chcemy sie wiązać. Przez miesiąc sie nie widzieliśmy, jednak teraz zauważyłam ze on patrzy na mnie obojetnie (albo tylko tak mi się wydaje i czeka na mój 1 ruch), gdyż jest to typ tzw. twardziela. Co wy byście jemu powiedziały, ale w taki sposób, żeby nie mówić wprost tylko podkontekstami, aby wiedział o co chodzi. Jestescie w tym dobre kobietki, pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 129
powiedz do niego "chodz do mnie i wyruchaj mnie na kaloryferze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem.... AAA
Nuć sobie piosenkę "Ja się poje sama spać" albo coś w tym stylu, może do Ciebie przyjdzie w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeszna ona
dzięki, ale to nie w tym stylu. Ja i on to takie 2 uparte typy, z których żadne nie chce dać za wygraną... i musze bardzo ostrożnie dobierać słowa jeśli chce go jeszcze raz zaciągnąć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeszna ona
CHICIAż TO Z TYM KALORYFEREM CAłKIEM NIEZłE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem.... AAA
A jakbyś mu w prost powiedziała? Powiedz mu : Zerżnij mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeszna ona
WOW! też dobre! ale najpierw chciałabym go wyciągnąć na jakaś impre i jak tam bedzie napalony - TO powiedzieć. A coś takiego bardziej tajemniczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeszna ona
no dziewczyny, pomyślcie! To może sie też wam na przyszłość przydać :p Jak ja cos wymyśle to dopisze... na razie pustka w głowie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalne dlaczego
może daj mu spokój po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeszna ona
tylko że ja wiem, że on ma na mnie tez ochote. Powiedział mi to jego najlepszy kumpel- tak przez przypadek i prosił abym mu nic niemówiła ze się wygadał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalne dlaczego
no to idź na całość i powiedz mu wprost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeszna ona
no zrobiłabym tak najchętniej!!! ale cały czas podkreslam że chce byc bardziej tajemnicza i dać mu troche do myślenia. Nie chce wyjść w jego oczach na "łatwą", troche inaczej chce to załatwić. Może coś w tym stylu - "w tym tygodniu mam ochote na impreze. Postaraj się załatwić co trzeba" Czy cos jest nie tak z tym tekstem? jak wy go odbieracie? Plisss...pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalne dlaczego
że mam nabyć prezerwatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeszna ona
nie, nie mi nie chodziło o gumy :)) ale o tzw. dopalacze na imprezki :)) (ale nie narkotyli) zresztą, on wie co trzeba załatwić :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie pękaj pierwsza. Skoro dowiedziałaś się od jego kumpla, że on jest chętny, to niech teraz on kombinuje, jaki by tu tekścik wymyślić, żebyś wiedziała, a nie pomyślała sobie za wiele. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeszna ona
mmm...łatwo pisac... tylko że ja nie wytrzymuje, a dobry miesiąc tego nie robiliśmy... A ja jestem taka niecierpliwa... i chce chociaz podtekstami jakoś go ruszyć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeszna ona
podnosze up up up up !!! No co? nie znacie jakis odlotowych tekstów...? łatwiej wam, kiedy o tym tak intensywnie nie myślicie jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeszna ona
a może jakies "twardziel" tu zagląda i mógłby sie wypowiedzieć na ten temat? pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokaż się publicznie z innym/nawet kolega/ale tak zeby jakas "życzliwa" mu o tym doniosla i jesli będzie szukal kontaktu - to moze i mu zalezy,a jesli oleje to juz wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeszna ona
rudy kocur - mieszkam w tak dużym miescie ze to prawie nie możliwe aby nas ktoś zobaczył... i nie mamy tutaj wspólnych znajomych. Poza tym dodam, że pracujemy razem i często mnie widzi z innym kolegą jak jem np. lunch :( Ale dzieki za odp. Dalej czekam na dobry tekst. Z góry dzieki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeszna ona
bardzo mnie kreci!!! dlatego pierwsza chce się odezwać, tylko w taki tajemniczy sposób, ale żeby też było jasne o co mi chodzi. Poza tym to jest układ tylko miedzy nim a mna i ani jego znajomi, ani moi nic o nas nie wiedzą (oprócz tego 1 kumpla, który też z nami pracuje i wie o nas) Trudne, co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,proste Popros go by poszedł z Toba na zakupy.Powiedz,ze chcesz kupic fajne bokserki i potrzebujesz porady jakie. Jesli się zgodzi,a tak własnie mysle - dopiero na samym koncu powiedz ze kuowalas je z my sla o nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeszna ona
może troche wybredna jestem, ale to nie przejdzie... z wielu powodów. Wracam do mojego pierwowzoru : Co mam POWIEDZIEC, aby go rozpalic. I najlepiej aby były to podkonteksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeszna ona
tak, wiem. Bo nam chodzi tylko o jedno... i w jednym celu się raczej umawiamy. Sprawa jest klarowna w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zna francuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeszna ona
nio.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×