Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mama41

jestem przerazona konkursem

Polecane posty

Wstawilam fotki i filmik w konkursie na www.malimistrzowie.pl......chcialam sie pochwalic jakiego to mam cudownego, silnego i zdolnego synka :) W zamian za gratulacje, ze chlopczyk jest taki silny, sliczny to otrzymalam zarzuty, ze jestem oszustka, ze klamie, ze powinnam podac prawdziwa date urodzenia mojego dziecka. Oczywiscie dlatego, ze jestem taka oszustka moj synek ma obnizana srednia, komentarze okropne. Ja mam niesmak i jestem rozczarowana. Jak jest na innych blogach i konkursach? Oczywiscie ktos powie, ze to moja wina, ze wstawiam fotki i pokazuje go w necie............moze i prawda, ale skoro sa konkursy, to wstawia sie fotki i moim zdaniem wszystkie dzieci sa slodkie i urocze, a to rodzice stwarzaja tragiczna atmosfere .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod zdjeciami lub fotkami sa komentarze (trzeba wejsc w dany profil), i trzeba kliknac na komentarz, zeby on sie u gory wyswietlil....................tam ostro walcza o kam i aparat i dlatego tak sie dzieje.........neich walcza, ja moge tez jeszcze na nich zaglosowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za ściemaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nie ma tu żadnych komentarzy!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw sie zaloguj, a potem szukaj komentarzy...........zreszta nie wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za ściemaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Oto chodzi że się zalogowałam.Jak klikam na fotkę to fotka się tylko powiększa oraz jedynie co można dać głos.O żadnych komentarzach nie ma mowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez pisalam, ze trzeba wejsc w profil danej osoby, czyli kliknac na nick :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×