Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buskowinka

karmelowe saszki na jesien ?

Polecane posty

fajnie by się prezentowały na jeansach ;) ale jeśli amsz chudą nogę to mogą odstawać bo są dość szerokie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalaaaaaaaaaaaaaaa
drogie.myslalam ,ze ze skorki,a to ekologiczna i 200 zl,przegiecie.w tamtym roku taki sam model schodzil po 70-120 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytaj sprzedawcy jaki mają obwód na górze. patrząc po zdjęciach - mam identyczne, tylko czarne. ale ta dziewczyna na której są mierzone, też chyba nie ma grubych nóg a są na nią idealnie dopasowane... więc nie wiem. w każdym razie - ja też mam bardzo chude nóżki, i moje odstają dobre 5 cm, co średnio mi przeszkadza - do spodni nosze. do spódnic już nie wygląda za dobrze niestety ;) jeśli to są te same co moje - to na bank Ci będą odstawać... poza tym podeszwa mi się szybko złamała na pół i fleczki zdarłam [wszystko naprawił szewc bo tylko te pierwsze fleczki były felerne, te co on założył trzymają się mocno]. to takie moje spostrzeżenia. nie mniej na pewno je w ty roku jeszcze założę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 99 zł kosztują w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooooorrrrwa
wieś tańczy i śpiewa przecież te buty niczym się nie różnią od takich co w nich się do gnoju chodzi na wiosce - łaaaa! kto to kurwa kupuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawowa roza
Te buciki maja odstawac na łydce. Buty byly modne w zeszlym sezonie, w tym roku na pewno bedziesz je mogla jeszcze zalozyc. Do kogos, kto marudzi cos o wsi- wies to by byla, gdyby byly rozowe i z lancuszkami, a tak to jest kolejny wygibas projektantow, niekoniecznie zgrabny, ale modny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejj teraz dopiero zajarzyłam, przecież ja te buty w sklepie mierzyłam :D mi sie podobały bardzo, wygodne też były. Różniły się tylko tym, że kosztowały bodajże 89.90 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapie
a mi sie nie podobają tego rodzaju buty a pełno ich w sklepie obuwniczym.. :( tak samo jak te marne rurki :( wie ktoś jaka teraz będzie moda na zimę? bo ja jestem załamana :( płaszcz już sobie kupiłam ;p bo spodobał mi sie :) ale nie wiem jakie buty mam sobie kupić.. wiem, że jeszcze jest trochę czasu, ale... lubię zakupy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwykowa
widzialam w dojczmanie za 99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buskowinka
Fakt macie racje nie bede chyba przeplacac, ale u mnie nie ma deichmanna a podobja mi sie coraz bardziej i coraz bardziej kusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbbgjjjjjjjjjjjjjjjjjj
89 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×