Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WildLife

psy z cukrzycą

Polecane posty

Witam Szukam osób, które posiadają psy chore na cukrzyce, albo jeśli ktoś zna jakąś stronę internetową o psach chorych na tę chorobę (głównie fora internetowe). Będę bardzo wdzięczna Pzodrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszkówka 50 volt
ja miałąm kiedyś psa chorego na cukrzyce... robiliśmy mu badania krwi, podawalismy diabetol, zdechł po około roku od wykrycia choroby.... ale to bylo już dobre 15 lat temu moze teraz jest jakieś skuteczniejsze lekarstwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby były, nie wiedziałam, że to taka paskudna choroba, zwłaszcza kiedy tak drastycznie spada cukier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat weterynaria jest na wysokim poziomie. zajmuje sie kotami więc trochę się na tym znam. pies sąsiadki (mieszaniec) miał cukrzycę. dostawał insulinę w zastrzykach. dożył chyba z 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszkówka 50 volt
no mój pies miał chyba jakiegoś guza na trzustce- tak przynajmniej wynikało z prześwietleń... stąd cukrzyca.... i chyb dlatego tak krótko zył....strasznie schudł, oślepł... sikał pod siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w twoim przypadku była to cukrzyca powiązana z nowotworem. jezeli schorzenie jest wywołane przez uposledzenie wydzielania trzustki, wcześnie rozpoznane szanse dla psa (kota) są bardzo duże. oczywiście leczenie + dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×