Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orange Dżedaj

Ani słowa o seksieeee!

Polecane posty

Make me smile wiem...ale co poradzic....on jest dziwny i tyle...wazne, ze wiem, ze na mnie leci....reszta pokieruje sama a zanim sie zorientuje, to bedzie moim narzeczonym, hehhehehe:) Hot tea ciekawe, czemu chcial wejsc do pokoju, w ktorym bylas.....moze chcial ci cos powiedziec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech się jebie z tą nową a nie mi głupoty pierdoli jak by mi chciał coś powiedzieć to by mu chyba przypierdoliła w ten wielki łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz niestety zmykam bo jutro do pracy ale jutro się napewno do was kochane się odezwę śpijcie słodko a oranhe se w kulki leci buuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hot tea buziaczki:) do jutra, ja tez zmykam dobranoc laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos juz nie spi???? :D mialam cudowny sen, przecudowny!!!! snilo mi sie ze moj juz wrocil do polandu, ze sie spotkalismy:D Wrocil do mnie i sie tak bardzoo calowalismy:) ale tylko calowalismy tylko ze z takim ogromnym uczuciem, wyczuciem delikatnoscia a zarazem namietnoscia:) boze to byl tylko sen:( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtorkowa
Naprawdę nie piszecie tu nic o seksie? Jak wy to robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtorkowa
Dobra,spróbuję...idę sobie zrobić śniadanko, zjem rogala :classic_cool: popiję kawą ze śmietanką, obliżę śmietankę z kącików ust,a moj język o niczym innym nie będzie myślał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtorkowa
A potem moje dłonie zaczną błądzić po... bałaganie na biurku:Pniech wam będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtorkowa
Nie opiszę wam mojego snu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaRRRgerita nie wiem czy wroci do mnie czy nie:|:|:| pojecia nie mam, zawsze wracal, moglo mu sie juz znudzic:( ale z drugiej strony nigdy nie zostawil mnie bo przestal kocham tylko z innych powodow.... a ze gadal ze juz nie kocha to inna bajka ja w to nie wierze zabardzo, znam go, ale wierze ze moze sie odkochac, poprostu:( wtorkowa hehehhe:P:P:P sexuuuuuu mi sie chce😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka dzieki:D ale jak nie kocha to napewno nie wroci, hehe. poza tym to taki twadry typ ze on potrafi np kochac i nie wracac, tylko probowac sie odkochac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet kiss
To jestem ja---pozostawiona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja juz nie mam sily do mojego;/ nie widzielismy sie od ponad tygodnia;/ od czwartku do niedzieli byl w pracy;/ wczoraj bylo pozegnanie owej pracy a dzis pedzi do mamusi pomoc;/ kurwa mac;/ a ja jak idiotka codziennie czekam;/ rozłaczyłam sie ale tak mnie cholernie korci zeby zadzwonic;/;p/;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
witam dziewczyny. to ja, wasza dzaga z PKS-u w bialych kozaczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko.....a mi sie snil byly...i calowaismy sie tak super namietnie i seks byl.....dzizassss.....od ponad 2 miesiecy mi sie tak nie snil :( Ja chce tego mojego nowego zjeba....niech on juz wraca z tych wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki :* MaRRRgerita a temu twojemu co znowu odbilo....:( a mi tak :( ale bedzie dobrze musi byc.....tylko kiedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Make me smile kochana będzie dobrze...na pewno...tylko musisz to sobie wmówić :) i uwierzyć, że tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×