Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orange Dżedaj

Ani słowa o seksieeee!

Polecane posty

Marrgerita zalezy w jakim salonie, u mnie w jednym salonie obcinaja sama grzywke za jakies 15 zl, a w innym policza jak za normalne sciecie czyli 35 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewuszki tak mnie kusi fryzura na Rihanne podajrze taka jak ma Enjo:P ale mam klaczki za łopaki i pewnie bede plakac jak beda duuuzo krótsze;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak obcinalam z 1,5 roku temu to zaplacilam 10 zl:):) i sie zastanawiam czy teraz znowu nie sciac ale nie bo bym musiala ją prostowac a ja nie lubie bo sie pali:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze chyba dostane znowu urlop a tak wogóle to od samego rana mnie kumpela wkurwiała bo ja do niej dzwonie a ona mnie zryjem:O więc się rozłączyłam bo znowu kłóci sie z chłopakiem niech go kurwia zostawi i nie będzie problemu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
dzieki za gada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet cherry musze sie pochwalic;p bo zakupiłam sobie suszare prostujaca i jest ekstra klaczki nie sa takie przylizane troszke bardziej puszyste:) ale prosiutkie:P musze skoczyc do mojej fryzjerki niech mi ciachnie tylko grzywke;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
ok. musze teraz troche popracowac. bede wpadac do was. pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marrgerita ale ja nie mam fryzury na richane :p ja mam wlosy do ramion z grzywka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hot tea a ile zaplacilas za nia bo widzialam reklame???? i co naprawde dziala, proste sa???? bo myslalam ze to oszustwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cherry no tez własnie cos doczytac nie moglam:P wiec tak to rowenta lissima ellite model look 129 zł:P bo jest jeszcze z jonizacja ale to juz 189;p i wiesz co ja tez bylam seceptycznie nastawiona ale dziala włosk sa gładkie i w miare szybko sie suszy jestem zadowolona:P enjo to mi sie pomerdało:P jak mozesz wejdz na nk to zobacze czy o Ciebie mi chodzi;p ale ta fryzura Rihanny to nie ta na chłopaka tylko do szyjki i z przodu dłuzej niz z tyłu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie wam przyznam ze ten moj wczoraj dzwonil...rozmawialismy prosil mnie o jeszcze chwile czasu ze napewno obiecuje mnie zaprosic na obiad jak tylko wczesniej skonczy prace bo teraz ma bardzo duzo i wtedy spokojnie porozmawiamy...i mi powiedzial ze nie chce przez telefon bo slyszy juz moj lamiacy sie glos... przystalam na to...nie odzywam sie nie pisze nie dzwonie... moze i zle zrobilam..ale trudno ja wiem czego ja chce...wiem co mu powiem...to samo co do tej pory...ze tak nie bedzie... mowilam mu to ostatnim razem...nie wiem moze cos zrozumial moze przemyslal...a jesli nie...wiadomo... wiem ostatnio nie bylam konsekwentna uleglam mu...ja o tym wszytskim doskonale wiem zdaje sobie sprawe...co bedzie to bedzie....mialam o sobie nie pisac...eh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Make me smile: kochana moja szkoda ze glosik Ci sie troszke załamał ale tak trzymaj nie odzywaj sie pierwsza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×