Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orange Dżedaj

Ani słowa o seksieeee!

Polecane posty

pani cenzor, my jestesmy z gośkiem rozżalone o nasz ukochany topik. po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Cenzor dziwi mnie tylko fakt ze nie chcecie jej calkowicie zablokowac, mimo ze rozwala juz drugi z kolei temat na ktorym pisze. jest nieakceptowalna i nie da sie jej tolerować a Wy sie na to zgadzacie, co to za sprawiedliwosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
dlaczego ususnela pani moja wypowiedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poki Pani Cenzor czuwa i usuwa bursztyna, nie ma co sie pluć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewuszki:D Widzę, że znów ostro było:P Ja dziś znów spałam do południa,a w niedzielę jadę nad morze jupi:D nie ma mnie Dla Ciebie też buziaczek😘 Dla Was wszystkich zresztą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lasencje właśnie wróciłam do mieszkania, zaraz Was poczytam:-) Miałam mieć wesele koleżanki za tydzień ale wczoraj odwołali ślub:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mystery*** - Jeszcze jeden post na wiadomy temat i zaczynam kasować 20 Twoich ostatnich postów. Innego sposobu na Was nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski ja mam propozycję, nie znam się za bardzo na tym ale strasznie razi mnie tu taka jedna i nie tylko mnie. dlatego moje pytanie-czy można założyć gdzieś prywatne forum do którego tylko my będziemy miały dostęp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak by było najlepiej chociaż jak widzę Pani Cenzor czuwa cały czas, hmmm to może jednak wstrzymam się z propozycją, może będzie tu jak dawniej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni oboje zdecydowali, najlepsze że sie nie rozstali bo twierdzą że sie kochają, ale przez ostatnie 3 miesiące się ciągle kłócili. zaczęło sie od tego że on zaczął mieć wątpliwości, że mężem to on chyba jeszcze nie chce być, ją to zdołowało a potem i ona stwierdziła że żoną być jeszcze nie chce. trochę to zagmatwane, a wesele na 300 osób przygotowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo....witamy Pania Cenzor :D hej dziewczyny!!! ale jestem zmachana!!! wlasnie skonczylam wyrownywac dziury zagipsowane, papierem sciernym......cala chata jest w pyle....masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdę mówiąc to nie sądzę że z tej mąki będzie jeszcze chleb... ale lepiej zrezygnować 5 minut przed ślubem niż po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''dlatego moje pytanie-czy można założyć gdzieś prywatne forum do którego tylko my będziemy miały dostęp?'' Na forum kafeteria nie ma takiej możliwości. Musiałybyście poszukać inne forum gdzieś w necie. Tylko po co? Gdzie Wam będzie lepiej niż na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj TAKA JEDNA! przepraszam, nie o Ciebie mi chodziło! wiesz o kogo! ale palnęłam gafę:-( przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu nie chciałam wymawiać IMIENIA TEGO KOGO NIE WOLNO WYMAWIAć! ale dość na ten temat wracam do czytania Pani Cenzor-pewnie nigdzie nie będzie nam lepiej ale tylko jak Pani tu będzie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och jak tu miło i przyjemnie...:D nie ma mnie Bardzo się cieszę, że on sie odezwał do Ciebie:)Trzymam kciuki,by było juz tylko lepiej, tylko pamiętaj co masz ograniczyc na razie i bedzie git;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muesli kochana moja:D tak, tak, pamietam ze musze byc grzeczna....ale ciezko bedzie, uhhhh...a on taki opalony wroci z tego wyjazdu, oł maj gad!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma mnie - oj musisz być grzeczna inaczej on dalej taki będzie:-) ale tak naprawdę musisz sie zaprzeć, sex sexem ale jak chcesz czegoś więcej to niestety... dobrze że sie odezwał, ale uważam że po tak długim czasie jeden smsek to nie za wiele... no niestety muszę to powiedzieć-wg mnie to on aż tak się nie zaangażował, bo jakby tak to by częściej sie kontaktował, a wcześniej dostawał to czego chciał i było git. Skoro mówisz że naprawdę dobrze Wam razem było, nie tylko w łóżku to musisz inaczej rozegrać sprawę. Trzymam kciukasy żeby się udało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mystery masz racje, kochana....wiem, ze jeden sms to malo :( ale z drugiej strony on jest na tych zaglach i pewnie ma milion wazniejszych spraw ze znajomymi...ehhhh. Dobra, nie ma co gdybac, jeszcze tylko 9 dni i do dziela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tłumacz go! Nie ma mnie ja nie chcę cię dołować, zresztą nie ma takiej potrzeby, ale staram się mówić to co myślę, zresztą po to jest ten topik, trzeba mówić co się myśli, a nie wzajemnie adorować i to mi sie tu podoba, że każdy(mam nadzieję) pisze jak myśli. Piszesz że on jest na żaglach ze znajomymi i ze ma dużo ważniejszych spraw? A Ty powinnaś być bardzo ważną "sprawą"... myślę że jak zadziałasz podstępem to może sie obudzi w końcu... facet dopiero jak poczuje że mu się dziewczyna z rąk wymyka to inaczej będzie myślał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz! a ja chciałabym Ciebie i taką jedną zaprosić! więc poproszę linka na chmurka1011@wp.pl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko napisz kto Ty jesteś żeby mi tu ktoś psikusa nie zrobił;-) taka jednaaaaaa a Ty jesteś na nk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×