Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orange Dżedaj

Ani słowa o seksieeee!

Polecane posty

Gość salamandra plamista
dziewczyny, nie reagujmy od tej pory. wiem, ze ja tu glowne klotnie prowadze z bursztynem, ale prosze, nie reagujmy na nia, moze wtedy pojdzie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie pytanie do bursztynka dlaczego skoro ci dziewczyny jada mowia ze nie chca z toba rozmawiac ty upierasz sie przy swoim ze to jest ogolne forum i ze wszyscy tu moga przebywac ja nie wiem przyjemnosc sprawia ci czytanie o sobie takich rzeczy?gdybys olala nie komentowala to i by nie bylo tych wszytskich niepotrzebnych jazd...a tak od slowa do slowa zawsze cos wyjdzie...przenioslysmy sie tutaj bo chcialysmy ze soba nadal rozmawiac bo tam na tamtym topiku jak zauwazylas nie dalo sie.... ktos glupio madry wkleil linka i jest cala afera... i nie wiem jakim prawem zglaszasz nasz topik do wykasowania...moze lepeij poprostu czasami sie wycofac i olac a nie wchodzic w bezsensowne dyskusje o dupie maryny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jednaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
uff wreszcie nastal spokoj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spadam brat mnie naszedł jak ćwiczyłam mój seksi taniec:D lol kurwa na następny raz się zamknę heheh dobra tero on wchodzi na kompa a ja do książek buuuuuuuuuu jakie do życie jest niesprawiedliwe buźka laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co najwyżej sie bronię przed agresją i prostactwem my ucieklysmy z tamtego topiku i nikt Cie tu nie atakowal poki sie znow nie pojawilas, jak zwykle nie chciana, nigdzie nigdy Cie nie chca a Ty i tak sie pchasz, nawet w realnym zyciu (patrz: Twoj były). przez to siedzenie przed kompem non stop jestes juz tak agresywna ze naprawde na odwyk przydaloby sie isc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko kochana dziewczyno tu nie byloby zadnych jazd gdybys sie tu nie przypaletala. powaznie no. tak, masz prawo tu byc, ale one tez maja prawo przed toba uciec, zeby wlasnie spokojnie sobie zyc. Nie akceptuja twojego stylu zycia, trudno, wiec wyniosly sie zebys ty dala spokoj i one daly spokoj. I dały. gdzie indziej zalozyly kolko wzajemnej adoracji swojego stylu zycia. wiec pytanie: co tu robisz? tu cie nie atakowaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:44 bursztynku dobrze ok stalo sie co sie stalo ale po co nadal to roztrzasac klocic sie oskarzac wyzwac....po co komentowac przeciez wiesz ze kazda agresja budzi agresje.... to akurat napisalam JA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem taka domyśliłam się .... ja się nie kłóce tylko bronię to wy atakujecie wszystko co nie jest z waszego świata,to jest chore ...leczcie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem matka teresa i nie popieram nikogo, po prostu mnie drażnisz, a przez takie akcje wykasowali mi topik. Jasne? nie kumam Cie, nie lubie Cie, nie rozumiem co tu wciaz robisz, nie odpowiadasz na pytania tylko atakujesz, wytknij mi atak w tamtym poscie to chetnie popolemizuje. Nie popieram ich, chociaz jestem prawdopodobnie taka sama prostacka malolata jak one. Jestem wsciekla i nie draznij mnie bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wtracam swoje piec groszy bo MAM TAKIE PRAWO, a jak mi sprobujesz tego zabronic to ZNAJDE NA CIEBIE PARAGRAF i POJDZIE SPRAWA! O! :D żegnam panią i panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bursztyna
bursztyn idź już sobie 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra wkleily nie wkleily linka to i tak juz jest nie warte...dlatego rozmawiajmy normalnie...nikt sie tu z nas nie wywyzsza jakos ze soba potrafimy normalnie rozmawiac... ale kiedys pojawiasz sie ty swoja agresja i atakujac nas ze my takie takie takie zglaszasz ten topik do usuniecia to sorry...to normalne ze dziewczyny sie w koncu buntuja i jada bo ile mozna wytrzymac? ja widze dwa wyjscia.... nie jestem przeciwko absolutnie nikomu... albo piszesz z nami normalnie na temat albo poprostu nie piszesz wcale...prosze cie daj sobie na wstrzymanie odpusc a zobaczysz ze atmosfera zrobi sie mniej napieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka ejdna spójrz na wpis wyżej kto tu napina sytuacje... i dobrze wiesz ze nikt obcy to jedna z waszego kółka taka odwazna ze pisze na pomarańczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze bursztyn wpis wyzej to nie reaguj na to i juz...no nie ma sie co wkurzac dziewczyny plis...rozejm i juz bo az sie nieprzyjemnie tu wchodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny cały czas siedzialam cicho bo mnie za przeproszeniem jebie ta cała awantura!mam ważniejsze sprawy niż prowadzenie bezsensownych dyskusji, przez całe to zamieszanie skasowali nam zajebisty topic, który mi osobiscie uratował tyłek- to cały efekt, apeluje do WSZYSTKICH o zdrowy rozsądek!!! nie znalazłyśmy sie tu o d tak sobie, wszystkie przeżyłysmy to samo, rostanie z ukochaną osobą !! i do pewnego czasu kazda z nas otrzymywała wsparcie,nie rozumiem jak MY WSZYSTKIE mogłysmy doprowadzic do takich jazd, ktore sa na poziomie przedszkola!!! proponuje zakończenie całej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odzywa sie patafian ale to mi na reke...tak zapraszal na obiad tak blagal zebym sie zgodzila a cicho siedzi i tak przylezie zawsze przylazi a wtedy nie bedzie litosci kop w dupe nawet nie bede pytala o co chodzi...mam nauczke po ostatnim jego wyskoku pod moim oknem sasasasa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie naczytalam, ladne zreczy sie tu dzieja:( szkoda ze nie ma tamtego topiku:/ co za kretyn dal go do skasowania, dzieki niemu nie rozpaczalam az tak bardzo, bo moglam sie w kazdej chwili wygadac napisac wszystko co mi zle wyrzucic wszysciutko z siebie moglam:( i nie ma:(:( glodna jestem jak cholera ide sobie pizze zamowic:P:P bursztyn denerwujesz mnie:) ale jakos bardzo osobiscie nic do ciebie nie mam, ale wkurzasz mnie tym ze tyle osob ci pisze zebys poszla a ty jak ten groch o sciane NIE :] i sa boruty, pomarancze ciebie jada, nas bronia albo na odwrot i sie robi awantura......... wiec poprostu uwazam ze lepiej bedzie jak zadna z nas nie bedzie patrzyla co one wypisuja i ty bursztyn tez na to nie patrz!!!! tak jak juz pisaly dziewczyny wyzej:) a teraz tak, dalej do bursztyna:) napisalas ze mnie noi reszte rodzice zle wychowali bo mam internet bo mam komorke juz od 13 roku zycia, mama mi zalozyla jak bylam mala karte do bankomatu zebym miala kase swoja, moglam wychodzic ze znajomymi na rozne imprezy jak mialam juz 14/15 lat:) Ty uwazasz ze to zle....... ale popatrz na to tez troche inaczej bo, dzieki karcie i ze dawala mi tyle kasy jak bylam 13 latnia gowniara nauczylam sie wydawac z glowa (chyba ze mam wiecej kasy to lubie sobie wydac ale jak wiem ze nie mam jej duzo to nie wydaje jak glupia) :P:P nigdy nic nie cpalam, nigdy sie nie upijalam jajwyzej bylam podpita ale nie uchlana- wiedzialam ze mama mi ufa i nie chcialam jej zawiesc, dzieki komorce utrzymaly sie znajomosci ktore bez niej by nie przetrwaly. dzieki internetoi mialam lepsze oceny w szkole do oprocz forum i gg w internecie jest duzi informacji. Wiec prosze cie nie obrazaj moich rodzicow zwlaszcza mamy ze mnie zle wychowala!!!!! bo ja na twoich rodzicow przenigdy nic zlego nie napisalam. moj mama jest wspaniala kobita i dalabym sie za nia zabic i nikomu nie pozwole powiedziec na nia zlego slowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×