Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orange Dżedaj

Ani słowa o seksieeee!

Polecane posty

kuka nie dziwie ci sie ja pierdole juz pisalam ktorejs z dziewczyn jeszcze troche i na iny portal trzeba sie bedzie przeniesc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie przeniesiemy, byle bez bursztyna. za bardzo was lubie zeby sie rozstawac ;) Kuka wiem ze to tez nasza wina, ale na pewno to nie zadna z nas zglosila tamten topik do kasacji :( Jestem tego pewna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jedziecie po mnie ... wyzywacie .... a jazdy pomarańczek jakoś nadal są ...i śmieją się wam w twarz .. brawo za inteligencję ....robicie jazdy, zamieszanie tylko nie w te stronę cały czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bursztyn jak nas skasuja to sie przeniesiemy i tak, wiec serio daj sobie spokoj kobieto bez perspektyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Ci w tym temacie przeszkadza to że sobie fajnie rozmawiamy to że nie chcemy się ze sobą rozstawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bawi mnie wasze chamstwo i panoszenie sie takiego małolactwa po necie... nie wiem jak was wychowali ... moi rodzice by na coś takiego osiwieli ...żeby w tym wieku siedzieć na necie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bursztyn przyszłaś zrobiłaś zamieszanie pojechałaś nam ale oczywiście to my Tobie jedziemy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeko pewnie że bez perspektyw bo Ty widzisz tylko swój światpogląd którego za darmo bym nie chciała ani jak by mi dopłacali ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moji by osiewieli jakbym w Twoim wieku siedziała na necie a Ty w naszym nie siedziałaś bo pewnie nie miałaś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aulait weź ty se wrzuć na wtsrzymanie bo ja nic nie robię poza tym ze odpowiadam na wasze chamstwo tym samym jak wy po mnie.... ale jak pisalam wczoraj jak wy komus to dobrze jak wam to juz swiete oburzenie bo wy jestescie w greupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby w tym wieku siedziec na necie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bursztyn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Twoja matka juz osiwiala i nie odzywa sie do Ciebie bo siedzisz na necie CALE DNIE, 24 h na dobe, sama to pisalas niedawno i moge Ci to zacytowac jak chcesz, a Ty mi mowisz ze moi rodzice by osiwieli bo siedze na necie pare godzin w dodatku w pracy? Kobieto, jestes bardziej pieprznieta niz mi sie wydawalo :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeko ja mówie o waszym wieku czytanie ze zrozumieniem się kłania .. u mnie w domu zgoda na net była dopiero jak ja kończyłam studia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi moi rodzice pozwalają na wszytsko kochane maszkarki moje kiss for parents

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa jestem spatrzona bo mi na wszytsko pozwalają już nie wspomne o moim młodszym bracie:D lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
bursztynek ona tak bawi mnie wasze chamstwo i panoszenie sie takiego małolactwa po necie... nie wiem jak was wychowali ... moi rodzice by na coś takiego osiwieli ...żeby w tym wieku siedzieć na necie.... a moi osiwieliby, gdybym na necie pisala o nichniepochlebne rzeczy, gdybym niczym prostytutka spod latarni, wklejala linki ze zdjeciami w staniku z brzuchem zwisajacym do kostek, gdyby dowiedzieli sie, ze pieprze sie z kim popadnie i pije wodke pod blokiem z menelami. i to jest caly obraz ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a podobno studiowalas w innym miescie :D dziewczyny to bedzie drastyczne, ale wieczorem jak wroce kasujemy ten topik i sie przenosimy, tam gdzie bursztyn nas juz nie znajdzie. to jest jedyne wyjscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeko ok nie wiem czy będę muszę się zacząć uczyć więc jakby co to się na gg skontaktujemy:D lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo rodzice mi pozwalają", "jestem w pracy"... chroń Boże przed takimi pracownikami... przeczytalam ten topik bo myslalam,ze cokolwiek konstruktywnego tu znajde- zal. sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
prosze, mozesz sobie zglaszac, ale co z tego, skoro sama sie tak opisalas? wstydu nie masz dziewczyno! i niech ci sie nie wydaje, ze taka z ciebie wszechmogaca ksiezniczka. miej honor i odejdz stad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też w pracy siedzę na kaffe a jestem tzw kierowniczka i pracownikiem roku hahahahahahahahah kocham moją pracę a i wszytsko załatwione w terminie tzn u nas nie przyznaje sie tytułów ale tak mnie wszyscy nazywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×