Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orange Dżedaj

Ani słowa o seksieeee!

Polecane posty

Mystery oki, nie bede go tlumaczyc:) racja, jak facet poczuje ze z rak mu sie dziewczyna wymyka to wtedy zaczyna dzialac....mam nadzieje, ze bedzie dzialal, bardzo bym chciala. Zaraz Ci wysle maila z moimi danymi na n-k......taka jednaaaa tez jest, wiec pewnie tez ja dodasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i git:-) fajnie byłoby się kiedyś spotkać, ja do Wawy zawitam na pewno, jak nie na szkolenie to do znajomych:-) widzę że sporo dziewczyn jest z Łodzi, byłam tam raz parę miesięcy temu tez na szkolonku, jak Was jeszcze nie znałam, ale nie zanosi sie żeby mnie znowu tam wysłali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma mnie widzę że my w tym samym wieku ja w tym roku kończę ćwierćwiecze:-) Ty jesteś rocznik '83 czy '82?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, jak się czujecie? Ja koszmarnie... Nie przez niego w sumie... Małe problemy z Mamą... Kobieta która już nie miesiączkuje potrafi dać do wiwatu... Rozlała sama kawe, wkurzyło ją to i skoro ja siedziałam obok to na mnie się wyżyła... Nieźle mi to humor popsuło, bo odrazu nagadała takich przykrych rzeczy, że szkoda gadać... :-o Też tak macie ze swoimi czasami ? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez witam:) w koncu spokoj:) mystery no ale Ci mlodzi to nieżle sobie pograli:O ale rozstali sie definitywnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezoteryczna oj, moja mama juz sie zbliza do tego trudnego wieku i widze, ze z roku na rok staj esi ecoraz bardziej upierdliwa i zrzedliwa:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski kamczyek
Ezo nie był o mnie dlatego nie odpisywałam już jestem, nie wiem gdzie ty w koncu jestes na gygy czy N bo tam pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam ;d jednak solariu pomaga;d szkoda ze nie moje;p ale jednak:P widze ze znow burza byłaaa ehh mam szczescie;d ze mnie omineło:) odwołac slub?? no masakra dobrze ze chociaz oboje chcieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski kamczyek
a mnie motyl lata po pokoju i nie wiem jak go wziąść w rękę :O moze odkurzaczem go :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma mnie Ja się zaczynam aż zastanawiać czy kiedyś tez bede się darła na innych ludzi jak kawe rozleje... :D morski kamczyek Wejde na gg jak kompa przeczyszcze, bo śwituje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski kamczyek
Ezo ok czekam musze ci powiedziec o Anecie napisała mi w sprawie M ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morski kamczyek Ćmy się brzydzisz? ;) Bursztynku odkurzaczem to mało humaniranie :D I tak się biedactwo będzie dalej męczyło... Skoro już jest połamany to go zduś może i zakończ cierpienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morski kamczyek AAAA to Aneta chce jechać jednak z nami? Byłoby super... To jak skńcze tylko czyścic to wejde za jakieś 10 minutek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski kamczyek
to nei jest ćma tylko motyl bo leży i nie leci do światła , wymiotłam do przedppokoju i zamknelam cichcem drziw Tata wróci to sie tym zajmie :P ... tak Aneta chce jechać i sie pozbędize tylko M jutro w nocy o północy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski kamczyek
jem kolacje nie bede dotykac tego rękami ... wymiotłam swoja koszulka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×