Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasieczka

pyt. o biegunke

Polecane posty

Gość Kasieczka

mam pytanie do was, drogie mamy. Po czym poznac biegunke u 3 tyg. dziecka? takie male dziecko robi i tak wodniste kupki w ciagu dnia i to jest calkiem normalne, wiec czym rozni sie biegunka??? bardzo prosze o odpowiedz i z gory dzieki. Pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. szczerze powiem że dokładnie to nie wiem ale mnie by zaniepokoiła częstotliwość kupek. Wiadomo małe dziecko je i zaraz kupka, natomiast biegunka to chyba kupka bez względu na to czy akurat jadło i np. zjadło zrobiło kupkę, później znowu i znowu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegunka u tak małych dzieci jest bardzo często nawet co pół godziny i są to takie bryśnięcia kolor też się zmienianapewno da się to zauważyć jest inaczej niż zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieczka
chmmm. bo wiecie, maly dostal goraczki 38 st, dzwonilam do lekarza i kazal podac paracetamol i obserwowac, ewentualnie do lekarza. no i sie pytal czy ma biegunke, powiedzialam ze nie, ale teraz to juz sama nie wiem... wydaje mi sie ze nie. Wyczytalam tez ze przy biegunce moze sie odwodnic wiec tak sie zastanawiam czy moze nie podac mu wody do picia, alle nie wiem czy mozna. Maly ma 3 tyg. i puki co nie dopajalam go wogole. Tak wiec jak myslicie, moge go profilaktycznie dopoic?? taka jakas dobra woda mineralna przegotowana?? tak na wszelki wypadek??? odpiszcie pliss bo nie wiem juz co mam myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieczka
poradzcie mi cos, proooosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie male dzieci robia czesto kupke, ale penie nie zaszkodzi dopoic mozesz uzyc wody gerbera - mozna ja podawac bez gotowania, albo niegazowana primavere - gotowana z 5 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a jakie są te kupki i jaka ich częstotliwość?? Wodę możesz podać spokojnie ale jak mały ciągnie z cyca i nie płacze to może mu to wystarczać. Pokarm matki zawsze najlepiej działa. Jak bardzo się martwisz to zadzwoń na pogotowie i powiedz jaki czas temu dałaś leki i czy stan się zmienił, nie ukrywaj że nie wiesz czy ma biegunkę czy nie, to normalne że jako świeżo upieczona mama nie umiesz tego rozpoznać zwłaszcza że lekarze sami często nie umieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieczka
no wlasnie na pogotowie dzwonilam i tam gadalam z lekarzem. Goraczka troche powoli spada, wiec chyba nie mam potrzeby juz dzwonic tam??? Chmmm... a co do kupek to normalnie robi tak jedna na dzien, a dzisiaj byla jedna a porzadna i chyba trzy tak troszke tylko, wodniste i wygladem takie jak zawsze. To to moze byc biegunka??? no i jest bardziej senne niz zwykle, caly dzien spi i budzi sie tylko do karmienia, nie mial takich por czuwania. A co najlepsze dzis w poludnie bylam u lekarza na kontroli z nim i nic nie wykazalo ze cos takiego nastapi. Nawet rano jak polozna przyszla to tez nic nie zauwazyla. Myslicie ze nie musze sie tak zamartwiac narazie?? ale i tak dam mu chyba pic, maz polecialdo sklepu po wode bo w domu mam ale taka byle jaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieczka
no i wlasnie to chcialam uslyszec. ale i tak w nocy juz spania nie mam, bede musiala czuwac.a piciu podam mu jak sie obudzi... dzieki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×