Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kopiczekk

strasznie mnie wkurza obecna laska mojego exa

Polecane posty

Gość kopiczekk
No nie macie racji z tym że on nie chce. On chce. Odbiera i sam do mnie pisze gdy jest sam. Nie robi tego przy niej i nie chce żeby się dowiedziala. On również nie chce urywać ze mną kontaktu. Tylko że teraz ten kontakt jest bardzo rzadki, bo ona z nim spędza dużo czasu a on nie chce się z nią kłócić. Na kolację? Tak, bywamy czasami na piwie albo zjeść coś na mieście (oczywiście gdy jej nie ma :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kopiczekk
a możesz napisać dlaczego sie rozstaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak myslisz kto jest dla
niego wazniejszy, ty czy ona? Gdyby mial wybierac miedzy jedna a druga, tak, ze ta druga zupelnie zniknie z jego zycia, jak myslisz, jaki bylby wybor? i jaki twoim zdaniem powinien byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ataira
Natręt - tego słowa tu brakowało :) Facet chce zakończyć to z klasą, więc anjpierw jej daje do zrozumienia, że nowa dziewczyna sobie nie życzy kontaktu, później przestaje odbierać telefon, a ta - jak grochem o ścianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjazn z eksem jest oczywiscie mozliwa, ale dzwonienie do niego codziennie, wysylanie SMSow i e-maili podczas gdzy on ma dziewczyne to po prostu brak szacunku dla jego nowego zwiazku. Jakbys byla naprawde jego przyjaciolka i zyczyla mu dobrze to bys mu sie nie wtracala w zwiazek i okazala wiecej taktu. Ty go po prostu traktujesz jak swoja wlasnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemsta nietoparze
Ani moi bracia, ani siostra nie bombardują mnie codziennie smsami i telefonami. Gdyby ktoś mi dupę tak na okrągło zawracał, to by mnie chyba szlag trafił. :O Niesmaczne natręctwo i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam takie wrazenie
zemsta... codzienne telefony, maile, smsy? Kurde, jak moj facet cos takiego robi, to czasem sie czuje troche przytłoczona... a co dopiero jakaś obca baba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztecik
boże,jakie namolne babsko:D:D znajdź sobie innego barana na którym się uwiesisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Ty naprawdę myślisz że to tylko i wyłącznie jej wina że on nie chce utrzymywać z Tobą takiego kontaktu jak mieliście wcześniej? Przecież ten facet to nie d...a wołowa i swój rozum ma! jakby chciał z Tobą utrzymywać taki kontakt - to by to robił a jej powiedział że jest to ważne dla niego i że może sobie to zaakceptować albo nie. Ale nie zrobił tego bo kocha swoją dziewczynę i jest dla niego ważniejsza niż jego BYŁA. Może facetowi brakuje poprostu odwagi, moze ze względu na ten czas co spędziliście razem nie chce traktować CIę brutalnie, tylko daje subtelne znaki - które jako kobieta z klasą powinnaś zaakceptować i pogodzić się z tym. Coż z tego że napisałaś wcześniej że ty "chcesz utrzymywać z nim kontakt i chcesz być jego przyjaciółką" ale wróć - czy on chce? Jakby chciał to by tak było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszesz ze on sie nie odzywa
tylko dlatego, ze ona mu nie pozwala, ze nie chce sie klocic skoro sadzisz ze z niego takie bezwolne ciele, to wyobraz sobie, ze moze dlatego dotychczas sie odzywał, ze to ty naciskałaś i trułaś mu dupe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztecik
gdyby to była przyjaźń to chciałaby dla niego DOBRZE:) a ona chce mu namieszać tak żeby jej było dobrze:D głupota,egoizm i fatalny charakter:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiczekk
tak, kocham go i chce go mieć tylko dla siebie a tamta niech spierdala i mi go odda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Co, jak co, ale samopoznanie - grunt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka to pustak
ktory cieszy sie z tego,ze siedzi na piwie ze swoim eks a jego dziewczyna o tym NIE WIE.Wiesz autorko,kiedys sie dowie a tobie bedzie bardzo przyjemnie ze miedzy nimi sie psuje,prawda?Twoj czas minal,daj mu spokoj,twoje 5 lat nie upowazniaja cie do tego,zeby komus sie wpieprzac w zwiazek.Jego matka,ktora go urodzila i wychowala ma do tego prawo bo zna go xx lat?Odpowiedz sobie na to pytanie i ...usun sie w cien,idiotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjan31lllllat
ale kto zerwał czemu sie rozstaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopiczekk tak, kocham go i chce go mieć tylko dla siebie a tamta niech spie**ala i mi go odda!!! wiec po co piszesz o przyjazni??? wiesz jak smakuje wogole to uczucie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiczekk
tak, wiem. Nie moge zrozumieć, że nie jestem już na pierwszym miejscu, skoro on dla mnie nadal jest najważniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango z bango
panna mojego bylego zerwala z nim dlatego ze ja bylam zawsze kolo niego. ale u nas sytuacja byla inna my w dalszym ciagu mieszkalismy w tym samym domu bo mieszkamy w mieszkaniu studenckim. on na poczatku nawet jej do nas nie zapraszal bo nie chcial sprawiac mi przykrosci mimo ze bylo juz kilka miesiecy po zerwaniu. potem zaczal ja zapraszac na noc i ja to zaakceptowalam. ale jej przeszkadzal fakt ze mieszkamy razem choc miedzy nami juz nic nie bylo. kiedys byly pokazal mi smsa od niej napisala ze przykro jej ze sie miedzy nimi psuje ale ona jest zazdrosna o to ze ja ciagle jestem obok ze on ma wiekszy kontakt ze mna niz z nia. kazala mu wybierac, wybral dalsze mieszkanie ze mna i naszymi znajomymi. on nie zaluje, mowi ze nadal mu na mnie zalezy ze uswiadomil mu to wlasnie jego ostatni zwiazek. od tego czasu minal rok my nadal mieszkamy razem nadal sie przyjaznimy i nadal nic miedzy nami nie ma. on nie szuka innej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to szybko nie znajdzie....nstp dziewczyna pewnie bedzie miała podobnie jak ostatnia.....skoro dalej bedziesz koło niego....koło zamkniete:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango z bango
brat niedzwiedz ale mnie osobiscie nie robi zadnego problemu ze on znajdzie sobie panne w naszym mieszkaniu jest jeszcze jedna dziewczyna rownie dobrze moze mowic ze obie jestesmy wspollokatorkami a nie ze jestem jego byla. choc po czesci rozumiem autorke bo gdy na poczatku zaczal sie spotykac z tamta dziewucha to tez bylam zazdrosna jak diabli. myslisz ze powinnam sie wyprowadzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango z bango
on nie chce sie wyprowadzac a gdy ja sugeruje ze moze ja powinnam to prosi zebym tego nie robila zebym zostala. czuje ze dopoki nie oprzetniemy pepowiny zadno z nas nie ulozy sobie na nowo zycia ale tez nie potrafimy sie od siebie uwolnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boys
to wróćcie do siebie, inaczej to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sorry dziewczyno kazda laska by byla zazdrosna! Wez ogarnij! Ja tam jakos do swojego przyjaciela nie wypisuje codziennie smsow ;/ żal normalnie żal nie dziw sie jak klientke podkur...as! I pewnie jeszcze jak zaczal z tamta chodzic to ilosc Twoich smsow telefonow i rozmow dziesieciokrotnie wzrosla a na dodatek jeszcze pewnie klientke podkur...las... I nie oklamuj sama siebie ze to tylko Twoj przyjaciel! Gdyby byl tylko przyjacielem to bys sie probowala z laska spotkac i pogadac o tym ale jak ty schowasz d...e w cien i czekasz na zbawienie az sie A. przez Ciebie pokloci z laska to sorry... Jakbys scen nie robila to laska na pewno by nic do Ciebie nie miala... Skoro wybral ja a nie Ciebie to wez Ty troche pomysl i niech to do Ciebie dojdzie ze nigdy z nim juz nie bedziesz!! Nie zachowuj sie jak dziecko! Sama mam podobna sytuacje tylko ze ja jestem w roli tej laski ;/ I myslisz ze nie chcialabym zeby przyjaciele mojego chlopaka byli moimi przyjaciolmi? Chcialabym! Ale sorry najpierw trzeba sie zastanowic co sie robi a nie dopiero pozniej myslec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×