Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfsdf

nieprzyjemne sny o moim facecie

Polecane posty

Gość dfsdf

Mam ciągle koszmary związane z moim facetem. Prawie co noc. I to jakie historie :O Np. że dowiaduję się że jest gejem, dowiaduję się że okłamywał mnie cały czas, że mnie zdradza. Dziś mi się snilo że miał dziecko z inną kobietą. W snach przeżywam horror, bo się rozstajemy. W rzeczywistości jest między nami wręcz perfekcyjnie i jestem mega szczęsliwa. Nie mogę mu absolutnie nic zarzucić i tak naprawdę nie boję się że mnie zdradzi - ufam mu. Więc skąd te nienormlane sny? Po nich budzę się i czuję niepokój i lęk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To jest to co mieszka na samym dnie twojego "ja". Elementy zepchnięte na obrzeże. Ludzie wierzą w Boga dlatego, że będzie im dane śpiewać z aniołkami, czy dlatego, że boją się piekła i nie chcą przyznać, że od narodzin, aż po śmierć człowiek idzie przez życie samotnie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się nazywa intuicja
..nie mówimy tu o jednym śnie, tylko jak rozumiem o wielu.. Widzisz sny są zwierciadłem naszej duszy, naszego wewnętrznego ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdf
e tam, intuicja. Mi się wydaje że po prostu boję się rozstania (własnie to uczucie jest dominujące w tych snach - że go tracę i wiem że ni mogę bez niego żyć). Chyba wynika to z poprzedniego związku, gdy ktoś po 2 latach mieszkania ze sobą po prostu mnie zostawił z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samo jak ty22222
tez mi sie czesto tak sni ;/ strasznie tego nie lubie bo po 1 budze sie zla a po 2 boje sie ze to wlasnie moze byc cos w rodzaju przeczucia , czy proroctwa :P i ze kiedys tak sie naprawde zdarzy, z 2 str wiem ze to jest to czego sie boje zdrady, klamstwa, rozstania,a co najgorsze to ze zawsze po takim snie w koncu sie kloce ze swoim bo gdzies podswiadomie jestem zla i na koniec dnia sie zwykle klocimy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawim się jak możesz twierdzić że jesteś mega szczęsliwa, jednocześnie budząc się każdego dnia z lekiem i niepokojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak mam
jak sie nażrę na noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siła własnej
podświadomości. Może Cię ostrzegać przed czymś co może lecz nie musi się stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezedruy, żadne proroctwa ani intuicja. Sny są odbiciem tego, co jest w Twojej głowie w dzień. Fakty związane z silnymi emocjami wracają do nas w nocy, poniekąd by nas oswoić trochę z tymi lękami. Widocznie się jednak boisz porzucenia i ten temat będzie w Twoich snach powracał aż poczujesz się pewna w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×