Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myślę cały czas nad tym

Kto planuje jeszcze jedno dziecko?

Polecane posty

Gość myślę cały czas nad tym

Jaki jest na to najlepszy czas, różnica wieku? Kiedy planujecie starania? Moja córka ma 11 lat i tak się zastanawiamy nad drugim dzieckiem, ale mnie trochę ta różnica przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NESCAffE
ja też się zastanawiam coraz częściej nad drugim .syn ma juz 7 lat......ale są jak zwykle obawy powątpiewania. a czas ucieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę cały czas nad tym
no właśnie, czas ucieka ja już mam 31 lat mąż 35 i czas najwyższy na podjęcie decyzji, zawsze planowałam gromadkę dzieci, warunki mamy, więc nie wiem tak naprawdę czemu tak zwlekaliśmy, a teraz nie mamy czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam co prawda
dwie córki 5 i 10, ale zaczęliśmy zastanawiać się nad trzecim dzieckiem i też czasu już nie ma za dużo, bo zegar biologiczny tyka a my się starzejemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NESCAffE
u nas raczej to chyba z wygody . syn coraz bardziej samodzielny.....a my mamy więcej czasu wolnego i swobody ale z drugiej strony nieraz mam mysli ze jak odpoczac od pracy to zajsc w ciaze i basta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NESCAffE
a i jeszczze ...my tylko w rodzinie mamy jedynaka . więc kazdy jak moze dopytuje o drugie dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam synka rocznego i wiem że będzie cięzko ale postanowiliśmy mieć jeszcze jedno dziecko i sie udało jestem w piatym tyg. ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę cały czas nad tym
o właśnie! wygoda też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×