Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Swieża rozwódka

Plusy rozwodu

Polecane posty

Gość gość
Moge sie wytrzepać o dowolnej porze dnia i nocy siedząc na ogromnym, wygodnym fotelu w salonie oglądając p****le ze studentkami z internetu. A nie raz na tydzień w sobote wieczorem oglądając żurnale z bielizną we wannie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszam na profesjonalne Forum ogólno-tematyczne KATHARSIS. Znajdziesz tam doskonałą atmosferę, mnóstwo ciekawych tematów oraz dobrą zabawę w pięknej oprawie! Zapewniam, że WARTO! http://forumdyskusyjne y0 pl/ W miejsce spacji wstaw kropki ;) Pozdrawiam i czekam na Ciebie! (Jest możliwość zareklamowania swojej strony, Forum, Bloga..etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnosi mnie na duchu ten wątek. Jestem tuż przed rozwodem, którego strasznie się boję. Wydaje mi się totalna klęska życiową, tym bardziej że mamy dziecko. Ale jak was czytam to uświadamiam sobie też dobre skutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda_rozwodka
Takie mamy czasy - rozwodów jak grzybów po deszczu. Ale ty nie pierwsza i nie ostatnia.Przeżyjesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwód nie ma dobrych skutków!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechiany co mowi do sciany
to wszytsko mogla robic jako zona i nie zostalaby zostawiona ale samica po slubie tyje przed tv i w nosie dlubie a potem lament jst nieprzeciętny ze miso wacka w innej odmety zanuza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×