Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AGAGAGA

AUKCJE-ALLEGRO-FAJNE CIUCHY!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

to po chuj wkleiłaś te aukcje skoro cię komentarz nie interesuje :o i wyłącz Capsa :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaaaa to dzis
niom w samraz pod latarnie na wieczorowa pore:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiście fajne
:D jak ktoś lubi lumpeks:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty, a ty okres masz??? przestan pluc jadem!a jak ci sie cos nie podoba to won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd żmijo mam wiedziec ze ty w ciaży- w dup.ie to mam - bezmozgu łech łech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbyś kurwa czytać umiała to byś wiedziała :o dobra, koniec tematu nie lubię po prostu jak ktoś z allegro śmietnik i tandetny ciucholand robi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiście fajne
buty zajebiaszcze...jakies 5 lat temu moja babcia w takich biegała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak taka prawda...
meaaa od kilku dni każda twoja wypowiedź to przekleństwa i plucie jadem.Czyżby ciąża ci nie służyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaaaa to dzis
jak bedziecie picze glupie w ciazy to zrozumiecie i odczepcie sie od niej to ta gowniara pluje jadem!!!!!!!te jej pozal sie boze aukcje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaaaa to dzis
do tak taka prawda...czyzbys miala problem z zajsciem w ciaze ??zazdrosc cie zrzera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdfyguihjokpl
banda debili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selahsue
Zapraszam wszystkie wielbicielki orientu lub po prostu stylu hippie! Oferuję Paniom spódnicę maxi, którą kupiłam podczas mojej pierwszej podróży do Indii! W cenie jedynie 30 zł oferuję Paniom oryginalną, indyjską spódnicę i bordową bransoletkę z motywem wężowej skórki gratis! http://allegro.pl/indyjska-spodnica-orientaln a-rs-bransoletka-gratis-i2317828945.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selahsue
Zapraszam wszystkie wielbicielki orientu lub po prostu stylu hippie! Oferuję Paniom spódnicę maxi, którą kupiłam podczas mojej pierwszej podróży do Indii! W cenie jedynie 30 zł oferuję Paniom oryginalną, indyjską spódnicę i bordową bransoletkę z motywem wężowej skórki gratis! allegro.pl/indyjska-spodnica-orientaln a-rs-bransoletka-gratis-i2317828945.html Kolejna aukcja dotyczy zestawu ubrań ATMOSPHERE w stylu boho- beżowa spódnica maxi, rozmiar 36 i boho top bez ramiączek, wiązany na szyi. Tylko 25 zł + przesyłka! allegro.pl/zestaw-boho-atmosphere-r-36 -spodnica-bluzka-i2317829231.html Zapraszam wszystkich chętnych do zapoznania się z ofertą sprzedaży artystycznych, ręcznie malowanych, drewnianych kolczyków "Futerał artysty". Kolczyki są wykonane z drewna i wykończone srebrem próby 925. Jedynie 10 zł! allegro.pl/kolczyki-drewniane-recznie- malowane-korale-gratis-i2308518982.html UWAGA! do zamówienia dołączam korale gratis!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×