Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amebameba

jakie były u was najwczesnejsze objawy ciązy i kiedy?

Polecane posty

czy mozliwe są objawy tydzien przed miesiączką? staram się o dziecko, ten cykl raczej spisuje na straty i się nie nastawiam na powodzenie, ale psychika płata mi figle :( od wczoraj lekko mnie mdli i czuję delikatny ucisk w podbrzuszu ( jak przed okresem). wiem ze jestem b. wrażliwa na obecnośc hcg, w pierwszej ciązy wymiotowałam od 4 do niemal 18 tc kilkanascie razy dzienne. ale wtedy pierwszym sygnałem były bolące piersi, a teraz mnie nie bolą wcale. jakie objawy pojawiły się u was najwczesniej? chodzi mi najbardziej o objawy które wystąpiły przed terminem okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nawet fajna Mamuśka
ja nie miałam żadnych objawów, oprócz tego że okres się spóźniał.wprzez całą ciążę byłam aktywna i ominęły mnie mdłości i inne historie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna.N
Każdy ma inaczej,ja np uwielbiałam kawe,a tydziń przed okresem już jej nie mogłam pić,cały czas mnie po niej mdliło,ale to tylko po kawie. Nie brałam tego do siebie,tez czekałam na bol piersi,jak mi sie okres spoźniał 2-3 dni to też nie myślałam,że to ciąża bo mnie piersi nie bolałay,dopiero po 5 dniach je poczułam,teraz mija 9 dzień od spodziewanej @ i już mnie barzdo bolą:) Nie jest to przyjemne,ale cieszę sie:))) Poczekaj,może jeszcze za wcześnie na objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×