Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama ali

TYCIE PO PORODZIE - czy ktoś tu tak miał lub ma??

Polecane posty

Gość mama ali

Jestem prawie 7 miesięcy po porodzie, na początku waga spadała jednak od 4 miesięcy waga zaczęła rosnąć średnio 1-1,5kg na miesiąc :( dlaczego?? Już nawet ograniczyłam jedzenie choć jadam tak jak zawsze :( z 57,5kg zrobiło się ponad 63!!! Robiłam test i wyszedł negatywny co jeszcze może być powodem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci odpowiem na twoje pytan
zbadaj poziom hormonow tarczycy i jeszcz mnije a nie tyle ile w ciazy i zapisz sie na jakis sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ali
Gdzie mogę wykonać te badanie czy wystarczy pójść po skierowanie czy jest płatne? I co sie wykonuje (pobierają krew?) A w ciąży jadłam normalnie nie miałam żadnych zachcianek, jem tak jak zawsze a nawet ograniczam wiele rzeczy i wogóle słodyczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tyje po porodzie i to juz nie pierwszy raz... po pierwszej ciazy tez tak mialam... niestety nie moge sie odchudzac bo karmie piersia a poziom hotmonow tarczycy napewno mam w normie bo jako ze choruje na niedoczynnosc jestem caly czas pod kontrola endokrynologa i poziom hormonow mam uregulowany... taka po prostu moja uroda nic na to nie poradze... pozostaje mi czekac do zakonczenia karmienia i wziac sie ostro za siebie bo w tej chwili to ja nic z tym nie zrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziom hormonow moze ci zlecic zwylky internista i jest to pobranie krwi... jak zleci ci internista to bedziesz miala zrobione na ubezpieczalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety ...
Też tak mam i po pierwszej i drugiej ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ali
Dzięki wielkie za odpowiedź! Mam nadzieję, że to nie tarczyca.. aż zazdroszczę tym wszystkim świeżo upieczonym mamom bo wyglądają lepiej niż ja, już ciągle słyszę, że wyglądam jakbym znowu była w ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez podobnie :( Po porodzie ladnie spadlam do wagi sprzed ciazy, a od 2 miesiecy ide do gory :O Ale ja to tlumacze brakiem ruchu, wypoczynku (od razu mam wieksza ochote na slodycze, zeby sie podladowac) i jedzeniem w pospiechu. Hormony mam ok. Nawet troche nadczynnosci tarczycy, wiec teoretycznie powinnam chudnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×