Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jobnetdanuta

Internet- praca w wolnej chwili!

Polecane posty

Gość jobnetdanuta

Okazja do zarobienia kilku tysięcy złotych bez wychodzenia z domu. Tak, to jest mozliwe. Sprawdzone nie tylko przeze mnie ale i rodzine oraz znajomych- naprawde polecane zajęcie. niezależnie czy to będzie drugie źródło czy podstawowe....Możesz łatwo zarobić 1000 zł tygodniowo poświęcając tylko 10 godzin Twojego czasu! Nawet 1h lub 1,5 h dziennie Możesz dodatkowo zarobić nawet 5000 zł, jeśli masz życzenie poświęcić pełny wymiar godzin. Cała praca jest wykonywana w Twoim własnym domu. Sam ustalasz swój własny rozkład. Wszystko, czego potrzebujesz to komputer, natomiast jest zapewnione pełne Szkolenie on-line. W 30-dniowym okresie próbnym, nie masz nic do stracenia. Zacznij robić pieniądze dziś Wyślij e-mail job_net@op.pl lub wejdz na stronę: www.jobnet.republika.pl Dzięki temu wyszłam z dołka finansowego dawno temu. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiullaz
zapisałam sie :) Moj brat tez miesiac temu zaczal i zarobil 2 tysiale :P poazazdroscilam mu, a tym bardziej ze i tak siedze w necie! Super oferta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgghhg
tak, jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro super to
napisz tutaj o co chodzi - więcej będzie chętnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsne jasne
to ściema - na pewno będzie naciągać albo na wpłatę albo na okres próbny - tak jak działają oszuści - żeby im nabić kieszeń na friko.... wstyd !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za brednie
oszuści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aducha
Dlaczego brednie??? Moja kuzynka tez w tym jedt od kilku miechów juz i jest baaardzoo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsne jasne
dlatego że nikt nie wymaga jakiegoś okresu próbnego :) No chyba że jest on płatny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kłamstwo
a moja siotra w tym siedziała 2 dni i się okazało ze to lipa. to brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xavierm
Bo jak ktos w tym siedzi dwa dni to logiczne ze nic nie zarobi! Okres probny jest po to zeby sobie zjednac klientow!! czy wy tego nie rozumiecie?! Nie chodzio same wysylanie maili ale o szkolenie biznesowe ktore jest towarem w tym przypadku.Zresztą jak ktos nic nie robi tylko gada ze to brednie to sie nie przekona. Ja sprobowalem z tej strony www.jobnet.republika.pl i nie zaluje. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zwykła piramida finansowa
Chodzi o robienie tego samego co ta lska - naciąganie ludzi na forach właśnie na wejście w to i wciskanie kitu :D To robota dla debili, złodziei i naciągaczy !!!! I maja zapewne produkt nazwany jakimiś szkoleniami :D i okres próbny miesiac :) Po to aby wciskać na siłę te oferty i jaknajwiększą liczbę łosi zgarnąć. A jak ktoś kupi kurs to zarabia ten najwyżej tej piramidki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihih okres próbny w piramidzi
w okresie próbnym chodzi o to żeby zrezygnowac bo i tak się nic nie zarobi albo grosze i nie trzeba wam wypłacać kasy :) a to co naciągniecie w tym okresie próbnym pójdzie komuś do kieszeni :D zwykłe naciąganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakty o tej ofercie
"Twoim zadaniem jest przesyłanie ogłoszeń według instrukcji, gromadzenie listy zainteresowanych osób, oraz odpisywanie na pytania. Każda pozyskana przez Ciebie nowa osoba ma podobnie tak jak Ty 30 dniowy okres próbny. Jeżeli po upływie 30 dni nie będziesz zadowolony z efektów własnej pracy i będziesz miał ochotę zakończyć działanie – możesz to zrobić nie ponosząc żadnych kosztów ani konsekwencji prawnych. Przystępując do kursu nie masz nic do stracenia: szkolenie początkowe gratis, sam sprawdzasz i testujesz system. Twój pierwszy przekonany klient pokrywa całkowity koszt Twojego projektu. Każdy następny klient to Twój czysty zysk." Oto cytat z cudownych rad piramidy fionansowej. Nie dajcie się naciągnąć - zauważcie że przez miesiąc musicie naciągać ludzi za darmo !!! Dopiero po "okresie próbnym" kiedy już będziecie zniechęcone możecie rzekomo zarobić :) Piramida finansowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jobnetdanuta
Chciałabym bardzo stanowczo zaprzeczyć i zarazem poinformować, że Projekt NIE JEST żadną miarą Planem Piramidy, w swym kształcie czy formie. Nie jest to również system Marketingowo Wielopoziomowy typu (Multi Level Marketing - MLM lub inne). Nasz sukces nie zależy bezpośrednio od sukcesu innych, my nie osiągamy korzyści finansowych od innych pozyskanych sprzedawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jobnetdanuta
DO FAKTY O TEK OFERCIE: Nie, ta praca nie polega na tym co Pan/i wkleił/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakty o tej ofercie
jak to nie uzyskujecie ?? To po co mają to robić?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam kilka pytań
Pani Jobnetdanuto W jaki sposób rozliczać się będą osoby współpracujące z Urzędem skarbowym ? :D Rozumiem że to legalny interes więc prosze o przedstawienie szczegółów. Jak rozliczyć się ze skarbówką, Jakie dokumenty Pani wystawia za sprzedaż, jaka forma umowy jest podpisywana, jaką formę działalności Pani prowadzi i w jakiej formie występuje Pani prawnie :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jobnetdanuta
produkt jest Internetowym Kursem Edukacyjnym. Można go uważać zarówno za kurs instruktażowy jak i program szkoleniowy. Ma on na celu nauczanie, instruowanie, prowadzenie i wyposażenie osoby w kwalifikacje, wiedzę i wgłębienie się w prowadzenie pomyślnego interesu sprzedaży internetowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jobnetdanuta
Działalność będziesz prowadził z domu. W odróżnieniu od tysięcy innych firm, które co roku rozpoczynają działalność Ty nie potrzebujesz żadnego doświadczenia do rozpoczęcia pracy i nie potrzebujesz zajmować się biurokracją. Czy ta działalność jest zgodna z prawem i uczciwa? Tak, w istocie, jest ona nie tylko zgodna z prawem, jest ona bardzo poważanym i satysfakcjonującym zajęciem. W miarę upływu czasu i nabierania doświadczenia zorientujesz się jak łatwo jest prowadzić tego typu firmę w porównaniu z uzyskiwanymi dochodami i nakładem czasu. Jesteś Panem własnego czasu. Wypełnianie papierków okaże się dużo prostsze w momencie, gdy zaczniesz zarabiać duże pieniądze Możliwe, iż otrzymałeś drogą e-mail setki ofert pełnych krzykliwych reklam i obiecujących Ci krociowe zarobki bez żadnego dalszego działania, natomiast domagających się od Ciebie zapłaty w gotówce, zanim zostanie ujawnione, co oni sprzedają. Zazwyczaj te oferty to bzdury, które należy wyrzucić do śmieci. Zdaję sobie sprawę, że Ty mnie nie znasz i nie masz możliwości oceny mojej uczciwości. Wszystko, co mogę uczynić to sprawić, aby Projekt jak najbardziej ułatwił Ci podwojenie jego sukcesu. Pracując uczysz się jak krok po kroku w zakresie informacji, w układzie miesięcznym, wskazującym jak z powodzeniem prowadzić działalność w całkowitym komforcie własnego domu i komputera. Wiele osób wstrzymuje się od prowadzenia działalności w systemie on-line, ponieważ nigdy nie wiedzą czy mogą zaufać osobom składającym ofertę. Uważam, że jeśli ktoś zobaczy cały obraz i to, że ja składam poważną, oryginalną ofertę, dojdzie do wniosku, że jestem uczciwa i prostolinijna. Oczyeiscie do niczego nie zmuszam, nie nakłaniam i jesli nie wierzysz po prostu nie baw się w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam kilka pytań
Ponawiam pytanie Pani Jobnetdanuto W jaki sposób rozliczać się będą osoby współpracujące z Urzędem skarbowym ? Rozumiem że to legalny interes więc prosze o przedstawienie szczegółów. Jak rozliczyć się ze skarbówką, Jakie dokumenty Pani wystawia za sprzedaż, jaka forma umowy jest podpisywana, jaką formę działalności Pani prowadzi i w jakiej formie występuje Pani prawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no proszę proszę
no i zmiażdżyliśmy cudowny fachowy interes który na podstawowe pytania nie potrafi ospowiedzieć :D Te farmazony wklejane tutaj to zapewne cytatu z cudownego kursu menedżerskiego którym teraz nas szkoli z biznesu :D jeden wielki bełkot i piramida finansowa :D Kursy biznesu a nie potrafi odpowiedzieć jak się rozliczać ze skarbówką - pełen profesjonalizm, fachowość i kompletne nieporozumienie Pani Danuto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa kwasniewska
A nie pomyslelliscie ze byc moze p Danuta nie siedzi przy komputerze non stop tylko po to zeby odpisywac na wasze pytania?? Jaka skarbówka?! co ma do rzeczy tutaj Urząd?! Przeciez to polega na tym zeby sprzedawac ludziom jakis program wirtualnie. A czy kosnultantka Avonu czy innego Orflame'u rozlicza sie ze skarbówka kiedy sprzedaje produkty?? Jestem konsultantka juz drugi rok i zapisywalam sie poprzez internet wypelniajac wniosek i formularz, nic nie podpisując osobiscie, zarabiam i jest ok. Nie rozumiem co tak naskoczyliscie na p Danute?! Wiem ze są osoby ktore w ten interes weszly i nie narzekają, a wy wszedzie doszukujecie sie podstepu! Troche iwecej wiary ludzie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość następna piramida
czy już nie można spokojnie wejść na to forum by nie być naciąganym na jakiś super, extra wirtualny interes? czy kafeteria już zeszła całkiem na psy? co dzień to nowe oferty cudownych zarobków, wystarczy tylko albo coś wpłacić, albo kogoś zwerbować, co za żenada... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no proszę proszę
do ewa kwaśniewska :) czy ty również popierasz zarobki kilku tysięcy nieopodatkowane w żaden sposób i dołączasz się do ich promocji ?? To karane przestępstwo skarbowe... ale ok - uciesza się z kolejnej piramidki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykrywacz ip
Danuta nie pisz z jednego komputera po różnymi nickami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez danuta
danuta jest jedną z zwerbowanych i nagania dalej :D tak to działa :D to widać - nie ma pojęcia o czym pisze tylko wkleja pierdoły i rozsyła dalej mając nadzieję ze znajdzie frajerów co będą tak działać :D to nie rozja i nie ruscy pani danuto żeby w piramidę wciągać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to pieknie danka
nie wstyd danucie przyczyniać się do budowania piramidy i ryzykować ponoszenie konsekwencji prawnych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekonomiczny cud
Pewnie chodzi tu o jakiś ekonomiczny cud. Bo tak: wszyscy zapisują się do interesu za darmo, nic nie muszą kupować i nic nie muszą sprzedawać. Czyli, żadnego obrotu pieniędzy ani towaru nie widać. Skąd w takim razie dochody? Kto płaci i za co? Może za zbieranie adresów mailowych? Bo nawet na piramidę to nie ciągnie! W piramidzie przynajmniej musisz za wejście zapłacić. O MLM też niema mowy, bo niema żadnego towaru. Czy może ktoś to sensownie wytłumaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekonomiczny cud
Znaczy, żeby było jasne. Ja bardzo pochwalam ludzi, którzy do czegoś dążą i czegoś szukają. Sięgają po jakieś nowe i może nieznane wcześniej sposoby zarabiania. Ale prawa ekonomii są nieubłagalne jak prawa natury! Nie może zysk powstawać bez ruchu pieniędzy, bez powstania jakichś wartości i tomu podobnych rzeczy. Proszę nie traktować moje posty jak atak. Ja tylko chcę zrozumieć, jakim cudem się zarabia na absolutnym braku pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarabia sie
bo po okresie probnym podczas ktorego masz czas zeby zwerbowac jak najwiecej swoich klientow wplacasz ok 30 złotych za material (towar) ktory Ty przesylasz dalej (za ten towar klienci beda placic tobie tak jak ty zaplacilas), wiec jesli tylko jedna osoba ci zaplaci to juz ci sie koszty zwrocily, a dalej juz czysty zysk przeciez bo mozesz to wysylac setkom ludzi. dla mnie to ma sens :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×