Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość droga na przelecz zawrat

Gdzie swoja milosc moze znalesc osoba ktorej wyglad odbiega od atrakcyjnosci ?

Polecane posty

Gość droga na przelecz zawrat

Wszedzie liczy sie wyglad, nawet na randkach internetowych. Laski pisza ODPOWIEM NA KAZDY LIST, no coz jakos nie odpowiadaja:-( Gdzie mozna poznac kogos dla kogo nie liczy sie powierzchownosc a to jaka osoba sie jest ? Ja mam juz dosyc dostawania koszy od dziewczyn, to tak boli i wcale nie podnosi pewnosci siebie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekotaklekota
a co jest nie tak z Twoim wyglądem??Bo mam wrażenie że chyba wyolbrzymiasz problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dlaczego uważasz że twój wygląd odbiega od... Może masz niska samo ocenę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga na przelecz zawrat
Ministrantem już byłem i na pewno znowu nim nie zostanę. Nie mam przyjemnych wspomnień z tym związanych. Ksiądz zawsze upierał się, żeby ubierać mnie w szaty ministranta bezpośrednio na gołe ciał, oczywiście to on mnie ubierał i sam miał sutannę na goło ubraną. Często po mszy gonił mnie na zakrystii z rozpiętą do połowy sutanną wymachując na boki swoim dyszlem wielkości zmutowanej kukurydzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga na przelecz zawrat
Camp Nou - nie odzywaj sie kretynie jak masz pisac takie bzdury, nikt cie tu nie chce wiec won Co jest ze mna nie tak ? Mam nadwage, jestem niski, lysawy. Mam 25 lat i nigdy nie mialem dziewczyny bo kazda tylko mowi ze jestem mily fajny i na pewno kogos znajde. Mam mnostwo kolezanek ale kazda traktuje mnie tylko jak kolege, jak jej sie nie uklada to wyplakac sie a pozniej znowu spotyka sie z jakims draniem co ja skrzywdzi, no ale ma extra cialo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma odpowiedzi na to pytanie. Tak samo jak nie ma odopwiedzi na pytanie, gdzie osoby atrakcyjne mogą kogoś znaleźć Główka do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga na przelecz zawrat
co znaczy szukaj na swojej półce ? teraz to nawet pusia ma wymagania :-o a tak poza tym to podrywalem taka sliczna sexowna ale troszke przy kosci dziewczyne to mi powiedziala zebym sie nie osmieszal bo ona z kims takim nie bedzie :-o zycie jest dolujace, jeden facet ma wszystko, moze miec kazda a inny nie ma wogole :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> jeden facet ma wszystko, moze miec kazda a inny nie ma wogole Taka jest natura mamejo, zawsze byli wygrani i przegrani, rownowaga musi byc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie weseled
Do przedmówczyni: "my laski"??? teraz to chyba żarty sobie robisz drogie dziecko?:O Ty się śmiejesz z takich facetów jak autor, a ja robię polewę z takich idiotek pustych jak ten bęben Rolling Stones'ów:O Mniemam również, że nie jestem w tym osamotniona. A Ty autorze weź się za siebie trochę, zamiast jęczeć. Możesz przecież schudnąć, trochę przypakować i postarać się o z deka lepszy wygląd. Nad pewnością siebie też da się popracować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
Coz nie ma sie co przejmowac jak widac Camp Nou tez ma z tym problem. Siedzi na babskim forum i marzy o obciaganiu, tylko ciekawe czy jest tam co obciagac ale nie wazne, wracajac do tematu nie ty jeden jestes nie szczesliwy. Camp widac tez lubi wylac swoje zale i byc ministrantem. Coz jak sie nie ma co sie lubi to sie lata na ministranta prawda Camp hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
Taaa, ten cały Camp i jego temat na erotycznym, jakoby miał takie wzięcie, że niemal wskazuje palcem na kolejną laskę do zaliczenia na parkingu, tudzież w chacie u kolegi:D Swoją drogą, te opowieści science fiction rozbawiły mnie swojego czasu do łez :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę przestać się Go bać
no cóż, "Greckie wesele" wyczerpała temat. To teraz zabieraj się do roboty, troszkę coś niecoś poprawić, zadbać o siebie możesz, bo w wieku 25 lat masz przecież dużo kondycji, a zaniedbane grube ciałko w tym wieku to może być oznaka zaniedbania. A wtedy dziewczyna sama się pojawi, jak nie będziesz tyle narzekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
Łysy, wygrałeś:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×