Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cyferka szczęścia

co o tym myślicie?

Polecane posty

Witam Piszę, ponieważ chce się z Wami podzielić moimi planami,które układamy z chłopakiem. Bowiem, mamy po 16 lat(za rok będziemy mieć 17);jesteśmy już ze sobą 2 lata, przeżywaliśmy ze sobą i te dobre chwile i te gorsze. Zawsze razem sobie pomagaliśmy, kochamy się niezmiernie. Jednak piszę tu, żeby Wam powiedzieć o planach mojego chłopca, więc wpadł on na pomysł, żebyśmy 25 września tego roku (rocznica naszego bycia razem ) potajemnie się zaręczyli, bez umowy rodziców, ich opinii i zgody. Ja bardzo się zdziwiłam gdy usłyszałam jego plan, i nie wiem co mam zrobić, uważam że to troszkę zbyt wcześnie na takie zmiany w naszym związku; mimo to wiem że już z nikim innym ni będę , bo nie chce być, jestem pewna miłości do niego, i myślę że on do mnie też skoro proponuje mi takie rzeczy. Z jednej strony jestem za za jego pomysłem a z drugiej strony boję się tego, że ktoś jak zauważy pierścionek na palcu to zrobi szał, że jesteśmy narzeczeństwem Co Wy kochani o tym myślicie?? Poradźcie mi. POZDRAWIAM SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle samo co
poznasz kogoś w wieku 25 lat i co wtedy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ws
juz ci ludzie odpowiedzieli, czego jescze chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle samo co
zresztą jak chcesz twoja decyzja skoro tu oczekujesz odpowiedzi znaczy, że się wahasz świat nie kończy się na jednym facecie, pójdziesz na studia, poznasz innego i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A że tak zapytam: ile jeszcze tych samych tematów dziś założysz? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebiście mądry mumin
"mamy po 16 lat(za rok będziemy mieć 17" dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś jeszcze za młoda na ...
takie decyzje.I mam nadzieje ze zle tego nie odbierzesz ale wiem to z doswiadczenia.Tez mowiłam ze to ten jedyny że juz nikt wiecej i takie tam.Ja zareczyłam się w wieku 20 lat ...a jestem z nim od 16 roku zycia. W wieku 23 lat pojawil sie w moim zyciu ktos inny.Uległam ..poszliśmy do łóżka i mielismy romans ...za pare miesiecy wychodze za maz nie nie za tego z ktorym zdradzilam tylko z tym z ktorym sie zareczałam :) Bo po tylu latach majac pierscionek na palcu ciezko powiedziec nieee.Domyslalam sie ze to Twoj pierwszy chlopak wiec taka rada pobaw sie jeszcze wyszalej zanim podejmiesz taka decyzje....nie sama ale z nim ... Za szybko kochanie chcesz dorosnac nie tedy droga ... jestes mloda za mloda i wydaje Ci sie ze pierwszy i ostatni...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×