Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
smerfetka23-20.12.85

jaki samochód do ślubu?

Polecane posty

Gość Janek

Ja korzystałem z aut od wypożyczalni Car4Vip w Warszawie i jestem bardzo zadowolony. Auta mają zadbane i w świetnym stanie, ceny są bardzo korzystne, a więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
Dnia 2.01.2020 o 12:28, Gość Janek napisał:

Ja korzystałem z aut od wypożyczalni Car4Vip w Warszawie i jestem bardzo zadowolony. Auta mają zadbane i w świetnym stanie, ceny są bardzo korzystne, a więc polecam.

W tamte wakacje podobnie zrobiłam z mężem (wtedy narzeczonym jeszcze przed ślubem 😛). On często wypożyczał od nich różne sportowe auta na kilka dni, ale jak tak rozmawiał przy oddawaniu auta to od słowa do słowa się dowiedział, że też wypożyczają auta do ślubów. Zdecydowaliśmy się i jesteśmy baaardzo zadowoleni. Strzał w 10. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrrrrr

Jakiś super wypasiony, albo klasyk się sprawdza 😉 Ja wypożyczałem audicę z car4vip. Zrobiła furrorę , a cena za uslugę nie taka zła wiec sie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona

My jesteśmy z mężem fanami mercedesy, więc padło na Mercedes E220 AMG z wypożyczalni Car4Vip. Mają świetne ceny i warunki. Kierowca bardzo sympatyczny, a samochód bardzo ładnie przystrojony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
16 godzin temu, Gość Ilona napisał:

My jesteśmy z mężem fanami mercedesy, więc padło na Mercedes E220 AMG z wypożyczalni Car4Vip. Mają świetne ceny i warunki. Kierowca bardzo sympatyczny, a samochód bardzo ładnie przystrojony.

Mam ślub w czerwcu i jeszcze się zastanawiamy jakim autem jechać 🙂 Dzięki za polecenie tej firmy, z tego co widzę dużo ciekawych samochodów mają w ofercie. Car4Vip, zapiszę sobie, może akurat ich wybeirzemy, bo też i na Google sporo pozytywów. Pozdrawiam i miłego dnia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz

Ja brałem merola na weekend od car4vip też

Super współpraca naprawdę dogadać się można ponegocjować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika23

Jeśli interesują cię mercedesy to spodoba Ci się oferta sklasadoslubu.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Znajomy narzeczonego ma rextona, pytał czy nas zawiezie do ślubu i powiedział , że nie ma problemu. Kasy nie chce tylko symbolicznie butelkę. Auto ma dużo miejsca w środku to się pomieścimy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×