Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
smerfetka23-20.12.85

jaki samochód do ślubu?

Polecane posty

Gość mczay123
Każdy chce, aby jego przyjęcie weselne były wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Nic dziwnego, że tak bardzo zależy nam na tym, aby celebrować ten dzień z najbliższymi. Niestety, nie jestem w stanie w żaden sposób doradzić Ci, jaki samochód powinnaś wybrać. Na https://fatcar.pl/blog/jakie-wybrac-auto-do-slubu zagadnienie to szczegółowo zostało opisane, dlatego zachęcam Ciebie, do zapoznania się z treścią wpisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrzcie sobie na Limo Event. Myśmy jechali audi a8 od nich, ale były jeszcze inne piękne i stare auta, których nazw juz nie pamiętam. Wszystkie czyściutkie i pachnące, a szofer spisywał się rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mieszkacie gdzieś w okolicach Krakowa, to tam mogę Wam polecić LimoEvent. Piękne i zadbane samochody mają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię samochody i mój mąż też, jechaliśmy do ślubu mercedesem. Jak jesteście z okolic Warszawy to firma Dyniewicz ma fajne autka :) jeśli lubicie nowoczesność to coś znajdziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się podobają albo takie już klasyki, stare klasyczne samochody albo już takie naprawdę luksusowe. Sama zdecydowałam się jednak na samochód luksusowy z Wynajmu Aut Premium https://www.wynajemautpremium.pl/imprezy-okolicznosciowe.html Mieliśmy najnowsze BMW, powiem wam, że samochód prezentował się rewelacyjnie. Do tego jeszcze zadbali o udekorowanie auta i o kierowcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z okolic Krakowa i mnie zdecydowanie firma Limo Event przypadła do gustu. Każdy szczegół w cadillaku którym jechaliśmy był dopracowany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka i pierścionek
Drodzy forumowicze... Nadszedł jednak czas w którym jak każdy student muszę zmierzyć się z napisaniem pracy, oczywistym jest również że jak każdy student (nie licząc tych z legend) zostawiłam to na ostatnią chwilę... Piszę pracę na temat wpływu przedmiotów na ludzi, za cel obrałam sobie PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY. I tu moja prośba... JEŻELI BYŁAŚ LUB JESTEŚ ZARĘCZONA - BARDZO PROSZĘ POŚWIĘĆ MI SWOJE 10 MINUT I WYPEŁNIJ MOJĄ ANKIETĘ. Bardzo mi to pomoże a może i Ty dowiesz się czegoś ciekawego o sobie? Jeżeli ktoś ma mamę, siostre, przyjaciółke, znajomą która mogłaby wypełnić moją ankiete a Wy podesłałybyście im link byłabym bardzo wdzięczna. Wszelkie udostępnienia mile widziane!!! Dzisiaj Ty pomożesz mi, jutro ktoś pomoże Tobie :) To są tylko informacje do celów naukowch, nigdzie nie zostana udostępnione - jedynie w tej jednej pracy licencjackiej. Podaję link do ankiety: https://www.survio.com/survey/d/T5J1G6V8J3Z0T5S7W To nie jest żadna reklama a tylko studentka potrzebująca informacji. Mail podany jest w ankiecie jezeli ktoś miałby pytania. Pomóż studentce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wybraliśmy cadillaka z limo event. Dla mnie klasa sama w sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ten jedyny dzień warto wybrać coś nietypowego ,zwykłymi samochodami jeździ się na co dzień,myśmy wybrali super auto z lat dwudziestych-celowo nie powiem jakie ,bo to nie reklama,ale jak koło kościoła poprzednia para młoda w zwykłym aucie czekała na gości,bo robili sobie zdjęcia z naszym autem-nie powiem ,że byli zachwyceni-skutecznie to im popsuło choć na trochę ten dzień niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie po to żeby nie czuć się tak głupio jak tamta para - warto skorzystać z Limo Event!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smiesza mnie przejazdy w bmw audi i innych pospolitych autach ktore.jezdza na codzien po ulicy. ja jechalam zabytkowym autem i to bylo cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My podjazd pod kościół mieliśmy szałowy! Limuzyną z Limo Event jechaliśmy. To było coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bryczka najlepsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo kocham amerykańskie auta i dla mnie innej opcji nie było jak cadillac z Limo Event!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo kocham amerykańskie auta i dla mnie innej opcji nie było jak cadillac z Limo Event!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×