Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
smerfetka23-20.12.85

jaki samochód do ślubu?

Polecane posty

Ja mam nadzieję, że nie będę miała tego problemu, bo ostatnio byłam z bratem w salonie samochodowym Lexus Warszawa-Puławska i MAM NADZIEJĘ, że brat zdecyduje się na zakup Lexusa przed moim ślubem :D Wtedy będę luksusowo jechać za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam, że fajnym pomysłem jest zamiast samochodu wypożyczenie motocykla. Ja z mężem postanowiliśmy coś takiego zrobić i był to świetny pomysł. Jeśli jakaś para zdecyduję się na coś takiego, warto znaleźć profesjonalną firmę zajmującą się wynajmem motocykli. My z mężem skorzystaliśmy z http://www.abacusbikes.pl/. Firma ta ma ogromny wybór, a motor, który wypożyczyliśmy był naprawdę fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IscNaCalosc30
Uważam, że oczywiście fajnie jest wynająć auto na wesele, jednak mimo wszystko obstawiam, że jest to trochę stracone pieniądze. W rodzinie na pewno ktoś posiada jakieś auto, które można ładnie ozdobić. Polecam przeczytać ten artykuł jeżeli jednak bardzo wam na tym zależy :) http://www.apetytnaoutsourcing.pl/wynajem-samochodow-a-przyjecie-weselne/ Jeżeli chcemy wynajmować pojazd to może można pomyśleć nad czymś innym np kareta? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli chcecie wybierac jakies limuzyny to stanowczo odradzam limuzyny xxl w Warszawie. 4 dni przed slubem okazalo sie ze podpisali umowe na ten samo samochod jeszcze z inna para, mimo, ze my podpisywalismy rok wczesniej i postawili nas przed faktem dokonanym, ze moga nam oddac kase, albo dac gorszy samochod. Stanowczo polecam omijac szerokim lukiem, firma nieslowna, zawodna, nie mozna sie dogadac z wlascicielem ani polegac na nich!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jechaliśmy S klasą, którą wypożyczaliśmy z firmy zajmującej się wynajmem limuzyn w Gliwicach http://www.autovip24.pl/cenniki byliśmy naprawdę mega zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
największy wybór na samochody weselne.pl albo czym do ślubu, radze przejrzeć wszystkie strony z danego województwa,bo najfajniejsze auta są jak perełki wśród gromady zwykłych "lekko lepszych " samochodów którymi zawalają takie portale,a ,które są codziennie na drogach,są auta ,które nie spotyka się na co dzień,a które już są znane w mediach np z lat dwudziestych,te dwa portale są najbardziej przejrzyste ( jeszcze ślubne auto .pl), na ogólnych portalach często nie ma wszystkich najfajniejszych aut,a są takie portale,gdzie każą właścicielom płacić za każdą wiadomość i często infa nie docierają do nich,dodatkowo reklamują na ich stronach nie ich samochody(jest taki portal dodatkowo wykupujący sobie miejsce w google w rankingu wysoko ,a z takim bałaganem ,że na początku ma tylko zdesperowanych z różnych branż ślubnych , szukać kontaktu a wybranymi samochodami przez inne portale,ale samochodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maximer006
Mojej żonie od zawsze marzył się ekskluzywny samochód w dzień ślubu. Długo myślałem i szukałem, aż w końcu trafiłem w dziesiątkę. Znalazłem firmę, która wypożycza limuzyny (uwaga) razem z szoferem na ceremonie ślubne! Skorzystałem... widzielibyście minę mojej żony! :) Gorąco polecam - http://limuzyna.pl/ Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczyt kiczu i złego gustu te wszystkie limuzyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia Karaś
Bardzo długo szukałam odpowiedniego samochodu na ten szczególny dzień. Nie chciałam oklepanych limuzyn, ale coś co zrobi wrażenie na gościach. Skorzystałam z oferty wypożyczalni Panek i zdecydowaliśmy się na SUVa. Przystrojony wyglądał cudownie i miał ekstra wejście. Miejsca w nim dużo więc i moja suknia pozostała nienaganna. Bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do ślubu brałam limuzynę od Dyniewicza. Czysta, zadbana, widać że samochód nówka. Mój mąż też nie miał problemu z nim się porozumieć (bez problemu rozmawiali po angielsku). Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwięcej najciekawszych aut na samochody -weselne.pl albo czym do ślubu,jest tam w czym wybierać wiele stron z każdego województwa i co najfajniejsze przejrzyste strony,nie wpieprzają ci się reklamy z d... innych ,którzy wykupili oferty "premium" i w końcu nie wiesz z którego województwa jest w końcu auto,bo niektóre portale z wykupionym pozycjonowaniem ogólnych ofert ślubnych(nie tylko auta) to totalny bajzel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam taką firmę z Gliwic: http://www.autovip24.pl/cennik. Jeśli chodzi o auto z kierowcą do wynajęcia, to naprawdę są godni polecenia. Myśmy wypożyczyli od nich mercedesa, którym dojechaliśmy na ślub;) Kierowca był punktualny, a do tego bardzo miły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pytanie z innej trochę beczki, też dotyczy samochodu ale dla gości weselnych...będę ich miała z 10-15 i myślę o wypożyczeniu jakiegoś busa/busików, co wy na to? Znalazłam nawet tu na forum jaką wypożyczalnie na Łopuszańśkiej w Warszawie. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi podoba się ich oferta www.samochod-weselny.pl/ Niesetty firma nie działa w mojej okolicy. Może macie jakąś podobną ofertę z okolic Gdyni? Przede wszystkim o podobnie atrakcyjnej cenie... Budżet mam ograniczony :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My szukaliśmy ładnego auta w DOBREJ CENIE, nie stać nas na wydatek rzędu 1 000 zł. Wcale nie trzeba DUŻO zapłacić i jechać do ślubu śliczną nowoczesną limuzyną. My wybraliśmy auto do ślubu z serwisu http://AutoDoSlubu.krakow.pl i zapłaciliśmy tylko 400 zł !!! Dla wszystkich z okolic Krakowa polecam porozmawiać z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samochód jaki wybierzesz do ślubu będzie na wszystkich zdjęciach z Waszego przejazdu z kościoła/urzędu do sali weselnej, dlatego warto wybrać coś naprawdę ładnego, niekoniecznie praktycznego. Jednak najlepiej samemu przeczytać artykuł na ten temat, taki jak ten http://emef.com.pl/wynajem-samochodow/jak-wybrac-samochod-do-slubu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż ma toyotę gt86 i nią pojechaliśmy do ślubu, bo oboje lubimy sportowe auta. Wystarczyło ją delikatnie przyozdobić i wyglądała bardzo elegancko. Wynajęcie auta to dodatkowy wydatek, a nam się udało w ten sposób zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×