Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyprawka

dziewczyny ile Was kosztowała wyprawka?

Polecane posty

Gość wyprawka
jestem w ósmym miesiacu i powoli kompletuję wyprawkę i muszę powiedziec że nie jest łatwo...ceny są niezłe a trochę tego trzeba i trochę głupieję już sama niewiem ile to jest dużo a ile mało np. za body albo rożek do szpitala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej żebyś spytała o konkrety.Jedna kupi wózek za 600 zł a inna za 4000, jedna kupi tylko gondolę inna od razu wersję gondola + spacerówka + fotelik i takie tam.Mnie wyniosła kilka tys, nie wiem dokładnie ile ale 5 to było na start za sam wózek, łóżeczko, przewijak itp. Myślę, że z ubrankami i innymi pierdołami (kosmetyki, koszule do karmienia) koło 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 6 miesiacu i juz od 4 miesiaca powli kupuje rzeczy i trudno okreslic ale juz wydalalm ale napewno duzo i jeszcze wiele mi zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyprawka
np body w jednym sklepie kosztuje 11 zlotych a w drugim 45 za sztuke jak zapytalam dlaczego tyle to sprzedawczyni mi powiedziala ze to za 45 jest z bawely organicznej ....a za wózek gondola plus spacerówka ile to jest dużo a ile mało przepraszam ze zadaje takie pytania ale zaczynam sie gubic nie chce przedobrzyc ale z drugiej strony nie chce tez samych bubli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupisz za duzo to
nawet nie wlozysz ja mialam skromna wyprawke i mozna powiedziec ze body za 11 zl kupilam chyba ze 20 i co?? tylko 10 zuzylam zaraz wyroslo dziecko zamiast bluzke po 50 zl kupie 3 za 15 i tak zaraz wyrosnie z nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy czy nowe, czy używane, poszperaj trochę po allegro, popatrz na stronach z wózkami i ubrankami dla dzieci a wszystko stanie się jasne.Co jest mało a co dużo zależy zazwyczaj od.. portfela :-)Ja kupowałam ubranka na allegro, prawie wszystkie używane, w stanie bdb albo idealnym, za grosze. Ale tyle tego kupiłam że trochę kasy poszło i teraz widzę, że mogłabym w to ubrać pięcioraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieckoooo
a kto wam powiedział, że dzieci nie kosztują. Teraz narzekacie, a co będzie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyprawka
właśnie dużo dziewczyn mówi ze nie ma sensu odrazu kupować całej masy różnych rzeczy bo dziecko szybko wyrasta jedne mówią że lepiej kupić mniej a lepszej jakości inne że wiecej ale taniej a za za rożek do szpitala ile dałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieckoooo - a kto tu gdziekolwiek i na cokolwiek narzeka? paranoja mała? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto nazeka
??? my sie tylko naradzamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rożek kupiłam chyba za 20 zł, na allegro, usztywniany, z jakimiś innymi ciuszkami od jednej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gdybym mogła to kupiłabym różnych pierdół za drugie tyle, tylko: zdrowy rozsądek i brak miejsca na półkach mnie powstrzymuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale po co ten rozek
szpital zada rozka?? to juz starodawne zeby dziecko ubierac na bialo od koszulki spioszkow po sweterek i rozek ja swemu dziecku wlozylam spodenki i bluzeczke pod spod body :D i czapeczke w maxi cosi i przykrylam kocykiem tak wyszlismy a raczej wyjechalismy autem z pod szpitala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rożek jest świetny do przenoszenia i spania dla Malca, ubieram w bodziaka, owijam w rożek i mam z głowy spodenki i inne nie zawsze wygodne dla noworodka ciuchy. Na noc też w bodziaka i w rożek. I wsio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z resztą to żaden wymóg. Kupujesz albo nie kupujesz. Wygodniej Ci ubierać po zęby i owijać kocem to tak robisz. Wygodniej włożyć zw rożek to masz rożek i tyle problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaa chodzi ci o rozek do
maxi cosi?? tak no to mialam rozek eheheh juz wsadzony z dziurami na pasy itp bardzo sie przydal i zima ale spac to to nie bo to byl do maxi cosi tylko nie owijalam dziecka w nic po co mu krepowac ruchy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo zawsze zapinam dziecko w pt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urwali mi wiadomosc
zawsze zaipnam malego w pasy w maxi cosi i w aucie a zwyklym rozky to raczej nie mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie każdy ma rożek do:- fotelika- nie każdy chce zapinać w rożku w fotelikudla mnie rożek ma spełniać funkcję stacjonarną, w łóżczku, czy moim łżku, do przeniesienia z pokoju do pokoju itpA co do krępowania ruchów - rożek ich nie krępuje, nie zawija się dziecka ciasno (!) tylko owija rożkiem, to jak złożyć kocyk i zapić na rzep pozostawiając luz a swoją drogą dziecko nie lubi nie mieć żadnych barier, lubi być otulone (nie ściśnięte) ze wszystkich stron.Ja rożka będę używać początkowo zamiast kołdry a każdy robi tak, jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj wiem to wszystko
bo 2 dzieci juz odchowalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyprawka
słyszałam że rożek jest fajny i dzieci w rożkach lepiej zasypiaja bo fakt ze są otulone przypomina im jak było w brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyprawka
a zwracacie uwage czy ubranka są bawełniane czy ze sztucznego tworzywa czy bardziej czy sa ładne czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezliczona ilosc razy
pierwszy rozmiar 56 kupowalam bawelniane, pozniej juz nie;) zreszta tak przegladam ciuszki po moim na sprzedaz - body i wszystko co lezy przy ciele jest z bawelny, ale zdarzaja sie sweterki czy spodenki nie stuprocentowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyprawka
moja koleżanke pediatra ochrzaniła ze ubrała dziecko w nie bawełniany kaftanik i powiedziala że nie dziwi sie że ryczy skoro ma na sobie folie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×