Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MIGOTKAAA45

WIEM ZE TO NIE NA TEMAT ALE MAM DEPRECHE!

Polecane posty

Gość MIGOTKAAA45

MAM JASNĄ DUŻA PLAME OD UDA DO KOLANA PO OPARZENIU II STOPNIA. PIELĘGNIARKA KTÓRA ROBILA MI OPATRUNKI POWIEDZIALA 2 LATA I NIE BEDZIE ŚLADU, MINAŁ ROK DOPIERO. BYLAM U DERMATOLOG A ONA POWIEDZIALA ZE NIEWIE CZY ZEJDZiE. TROCHE SIE PODLAMALAM MAM DOPIERO 20 LAT. LATO UPAL A JA JEANSY! CO POLECACIE NA ODBARWIENIA. PROSZE NIEMOGE PATRZEC NA MOJA NOGE. A JESTEM NAPRAWDE ZGRABNĄ DZIEWCZYNE I NOGI ZAWSZE BYLY MOIM ATUTEM:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym Ci pomóc, ale nie mam o tym pojęcia. 3maj się. Myślę, że w obecnych czasach na pewno coś się poradzi na to. Moze spróbuj z innym lekarzem? Może chirurg plastyczny? Oni się znają na bliznach. Nie, że od razu operacja, ale może jakieś leki. Lato się kończy poza tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze uspokój się
panikując jedynie pogarszasz sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIGOTKAAA45
Łysy powiedział--->twoja dziewczyna ma szczescie! a dlugo schodzi takie odbarwienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thats not my name
'ale i tak ją kocham' jakaż zdolność do poświeceń:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz sie dziewczyno
ze masz noge. moglo byc gorzej🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIGOTKAAA45
co sie czepiacie chlopaka! to świdaczy że jest b.wartościowy. czy twoja dziewcyzna miala tez poparzenie I-II stopnia? ja mam dosyc jzu jasna tą plame a wczesniej byla fioletowa potem rozowa a teraz przybiera jakby kolor skory powooooli. to narazie rok. Wierze ze zejdzie na dobre i mam nadzieje ze twoja dziewczyna tez sie tego pozbedzie. Doskonale ją rozumiem! moja kolezanka miala 2 lata takie odbarwienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEKATERINNA
moja mama miala poparzoną ręke bylo to poparzenie II stopnia. Odbarwienie utzrymywalo sie ponad 1.5 roku a teraz nie ma śladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma teraz taką jasną, czasami robi sie różowa albo czerwona, w sumie mineło dopiero pół roku wiec ... zobaczymy kiedy to zejdzie. Po prostu potrzeba czasu-i mam nadzieję że Twoja tez zniknie. Czas jest najelpszym lekarzem i leczy prawie wszystko. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIGOTKAAA45
te zmiany z rózowej na fioletową i odwrotnie dzieje sie pod wpływem ciepła. dowiedzialam sie ze skora łuszczy sie i jak dojdzie do tej najgrubszej warstwy. to wtedy przybiera naturalny kolor. Moja skora juz nie reaguje na zmianę temperatury ale tez tak mialam. teraz jest juz ponad rok. Wiec twoja dziewcyzna tez musi poczekac.Będę dobrej myśli i zyczę wam powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×