Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakto tak nieeeee

Czy23letnia dziewcia jest normalna?

Polecane posty

Gość jakto tak nieeeee

Mam kolezanke ktora wczesniej byla bardzo wierzaca i uwazala ze seks przed malzenski jest grzechem i ze dopiero po slubie odda wybranemu swoj wianek. Co wy na to? p.s. ona jeszcze nie ma chlopa bo z kazdy konczy po miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
ja bym chcial dziewicy, ale taka, ktora nia jest, ze wzgledu na to, ze sie szanuje, a nie ze wzgledow religijnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budietka
pewnie. Nienormalna jest 36 letnia baba, która pyta się faceta jak ma sie ubrać, upiąc włosy, bo jej ex-sponsor przyjezdza..:O dajcie spokoj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczku czy Ty nie za duzo wymagasz??? poza tym jest mala roznica w tym czy jest dziewica z wyboru czy przez wiare, tak czy tak nie zmienia postaci rzeczy ze ta dziewica jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
jestem ateista i nie chcialbym dziewczyny, ktora jest strasznie religijna. ja lubie duzo imprezowac, napic sie i prowadzic niezbyt religijny tryb zycia, dlatego bym wolal dziewczyne podobna do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
aha imprezujaca i jednoczesniej szanujaca sie jak to okresliles :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak to jest ze caly czas jestes jeszcze prawiczkiem skoro tak duzo imprez i trunkow sie przewija?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
bo nawet nie podrywam dziewczyn tam. siedze i pije i mam wszystko gdzies. poza tym nie bede ci wypominal co napisalas w temacie do czego byście się nikomu nigdy nie przyznały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coż
Hm...straciłam dziewictwo w wieku 25 lat a jestem atrakcyjną dziewczyną, która nigdy na brak powodzenia nie narzekała. Nie czekałam jednak tak długo z powodów religijnych. Zostałam wychowana w poszanowaniu do siebie samej, nie czułam zatem potrzeby "zrobić to" z byle kim tylko po to, żeby mieć to za sobą. Czekałam na odpowiedni moment i mężczyznę-i nie żałuję :-) Jestem teraz w szczęśliwym związku z kochającym mężczyzną, mieszkamy razem i planujemy przyszłość. A to, że nie miałam początkowo doświadczenia, nie przeszkodziło mi zostać namiętną kochanką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem dziewica, lubie imprezy, napic sie tez lubie... nie spalam z zadnym bo nie zrobie tego bez milosci co nie oznacza ze na takich wlasnie imprezach nie calowalam sie z chlopakiem ktorego dopiero co poznalam, nie ma takiej dziewczyny ktora chodzi na imprezy jest nieskalana i moze jeszcze nigdy sie nie calowala??haha, a Ty pewnie wlasnie takiej szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
calowac i pomacac sie mogla, to normalne. ale nie jakies pettingi, figle nago i orale. a tu juz pisalas o pewnym incydencie i to z chlopakiem, ktory mial dziewczyne. takie cos skresla u mnie laske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze ma 23 lata i sie nie sexila = kwestai wyboru / okolicznosci / spotkania wlasciwej osoby ani to zle, ani dobrze, poprostu nie spotkala kogos z kim chcialaby to zrobic jak dla mnie jak najbardziej ok moglbym powiedziec ze dziewczyna sie szanuje ale : "uwazala ze seks przed malzenski jest grzechem" a to juz jest niestety nienromalne i fanatyczne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
wiadomo. jakiejs katoliczki strasznej to bym nie chcial :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy co powiesz jak juz sie z jakas przespisz;) i po pewnym czasie odkryjesz ze to jednak nie to..teraz wydaje Ci sie to abstrakcja ale... oczywiscie nie zycze Ci tego ani nikomu tego nie zycze, takie zycie po prostu:( a jesli chodzi o to czy jestem u Ciebie skreslona czy nie... I don't give a fu**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budietka
pewnie, że normalna. Nienorlamna jest taka co daje tyłka za role, prace, za bogate życie itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
jak sie z jakas przespie, to coz, nie bede mial moralnego prawa wymagac od kolejnej dziewczyny dziewictwa, ale to nie znaczy, ze chcialbym jakas lodziare, co nie swojemu facetowi, na dodatek zajetemu zrobila loda :o miedzy innymi dlatego jestem prawiczkiem, bo wiem, ze dziewczyny z pozoru mile, fajne, sympatyczne, inteligentne, zywiolowe, blyskotliwe maja za soba rozne skazy seksualne i odpycha mnie to, bo boje sie, ze zakocham sie w dziewczynie co np spala z wieloma facetami, szybka sie im oddawala, spala z nimi bez zwiazku i milosci, albo robila loda kiedys komus na imprezie, albo piescila sie nago z kolegami dla zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta moja kolezanka
potem przestala wierzyc ale nadal jej zostala te zasada, nie wiem czy tez mysli ze seks jest "brudny" bo jednak koscielne myslenie wypacza:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budietka
wypacza gazetowe myslenie... I stąd mamy babki co chętnie dają tylłka nawet zagrzybionego innym:O za prace, mieszkanie, wakacje. Czujką korzysci. Jak dziwki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
kosmetic, ja ciebie nie oceniam, stwierdzam, ze bysmy do siebie nie pasowali, moglabys byc moja kolezanka, przyjaciolka, ale nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam :P z tego co czytam to kosmetic fajna dziewczyna jest :D o ile mozna tak powiedziec po przeczytaniu 2-3 postow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
co nie znaczy, ze ciebie nie szanuje i ze nie moglbym sie z toba kolegowac i ze rzucalbym w ciebie kamieniami. jako kolezanka moglabys byc spoko, bo wydajesz sie fajna z charakteru dziewczyna i moglabys swietna kumpela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta moja kolezanka
budietka ale o co chodzi? Jakie dziwki,co ty bredzisz? ona mimo ze nie wierzy nadal jeszcze jest dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ze nie moglbym sie z toba kolegowac i ze rzucalbym w ciebie kamieniami." z tym ukamieniowaniem to dojebałeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Muniek ;) prawiczku mysle ze swietna kumpela pewnie bym byla, zreszta zawsze wolalam towarzystwo chlopakow, a tamto to byly chwile slabosi takie glupie szczeniece lata i co mam z tym zrobic? przeszlosci sie nie zmaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
znajdz sobie faceta, ktory tez swoje przeszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
ale widzisz, takie incydenty wlasnie sprawiaja, ze nie nie pale sie specjalnie do podrywania dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×