Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kijaki

Stres a wczesna ciąża, wejdźcie choć na chwile prosze

Polecane posty

Chodzi o to,że jestem w 5tc,już raz poroniłam,niewiadomo dlaczego i teraz bardzo na siebie uważam,żeby coś się nie stało. Dziś przeżyłam stresujący moment, przez chwile płakałam i teraz bardzo się boję,że coś sie stanie. Czy taki stres może bardzo wpłynąć na ciąże? Nie śmiejcie sie,jestem jeszcze nie doświadczona w tych sprawach i do tego nerwowa,po prostu chce wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu się nie denerwuj
zachowaj spokój, bo teraz twoje maleństwo jest najważniejsze i żadna zła okoliczność, nie może zniszczyć twojego dobrego samopoczucia, tak trzeba myśleć. Nic nie jest warte teraz twoich nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ,że nie mogę i mam teraz okropne wyrzuty sumienia:( Szybko sie zdenerwowałam ale i szybko sie uspokoiłam, po prostu boję się ,ze przez to znów poronie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bala bla
Ja tez poronilam 2 lata temu a teraz ciesze sie pieknym zdrowym 3miesiecznym synkiem:)Uwierz mi cala ciaza przebiegla w stresie.Z jednej strony problemy rodzinne z drugiej strony ciaza podwyzszonego ryzyka.Bylo ciezko ale juz po wszystkim.Nie boj sie na pewno bedzie wszystko dobrze.Pamietaj ze stres nie jest dobry w twoim stanie wiec nie rozmyslaj o tym.Bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×