Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naiiwna

Umowa zlecenia- ważne! Prosze o rade

Polecane posty

Gość naiiwna

Witam. Mam problem dotyczący umowy zlecenia, który niestety wynikł z mojej winy. Podpisałam umowe zlecenia na okres 5 dni... w rozmowe z pracodawca byla mowa o godzinnym wynagrodzeniu i prowizji za umowione spotkanie. W umowie jest mowa o 15 dniowym okresie wypowiedzenia ale i także ze musze umowic przynajmniej 12 spotkan dziennie ( ta kwestia została juz wtyjasniona iz w okresie probnym to nie obowiazuje) ale po co w ogole to zamiescili? NO ale nie o to chodzi. Po podpisaniu umowy, na spokojnie w domu zobaczyłam adnotacje ze w ciagu pierwszych 5 dni trawania umowy nie diostaje stawki godzinowej tylko prowizje ktora dziennie wynisi ok 15 zł brutto.... to jest ok 6 spotkan ktore uda sie badz nie uda umowic I tu jest moje pytanie- czy moge rozwiazac taka umowe? Jak to zrobić, żeby nie wyladowac w sadzie? Kwota 15 zł brutto ktora bym zarabiala w ciagu 6 h jest smieszna zwazywszy ze z tego nnetto to ja musze wydac na bilety zeby tam dojechac. prosze o rade. Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba czytac nim sie
podpisze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediiiiiiiiiii
tez mialam propozycje takiej pracy ale ucieklam jak zobaczylam ze sie smierdzi to akwizycja. nie podpisuj zadnych umów smai cię wywala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umów w godzine te a potem nast
6 spotkań a potem następne itd...... Widocznie płacą za WYKONANĄ prace a nie za siedzenie w pracy :) Myślę że pracując uczciwie wyjdziesz na normalną pensję jak nie lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×