Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dna głębina

SKAZANA NA SAMOTNOSC.......

Polecane posty

Gość dna głębina

Zawsze podobali mi sie przystojni, zadbani, może nawet nieco metroseksualni faceci, którzy są otaczani wianuszkiem kobiet , ale jednocześnie mający fajny charakter, poczucie humoru. Nie zakocham się w osobie, nawet nie zaurocze, która nie pociąga mnie fizycznie. Niestety zakochuja sie we mnie osoby ktore kompletnie nie są w moim typie. Z wygladu w ogole mnie nie pociagaja, nawet z charakteru nie jest to co bym oczekiwala. Tacy to potrafia o mnie zabiegac, zrobic dla mnie doslownie wszystko. Jedno moje skinienie palcem a juz taki typ jest przy mnie. Ostatnio poznalam swietnego faceta w moim typie. Do tego swietny charakter, wyluzowany, spontaniczny, zabawny. Jednak nie jest za rozowo, i to ktorys raz z kolei mi sie zdarza z facetem na ktorym mi faktycznie zalezy. On mnie zwyczajnie zaniedbuje. Nie wiem czy tkwi w nim jakis narcyz czy co, ale to on oczekuje,ze ja bede o niego zabiegac, ze bede proponowac spotkania itp. Ja tak nie chce. Chce byc traktowana jak kobieta, chce zeby to on o mnie zabiegal, kupowal mi kwiaty, prosil o spotkanie. Tak sie jednak nie dzieje. Probowalam z nim delikatnie pogadac o samych spotkaniach to nie widzial wogole problemu.Obiecal ze niedlugo zadzwoni i sie umowimy na mily wieczor, ale nie zadzwonil. Dam sobie glowe uciac az czeka az ja to zrobie. Innej dziewczyny nie ma, bo wiem to z pewnych zrodel. Zasadnicze pytanie- czy ja jestem skazana na samotnosc , skoro mam szanse tylko u takich facetow, ktorzy mnie w ogole nie pociagaja? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggz
tez tak mam i chyba tak na swiecie juz jest... pociaga nas to co niedostepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam taka i generalnie zygac mi sie chce na jej widok(wyglada jak moja babcia gdy se tak oko pomaluje) a sama sie uwaza za bostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ;)to tak ,jakbym czytala o sobie...tyle tylko,ze nie potrafie tego wytłumaczyc.Tak sie czasmi czuje,jakby ktos na złośc mi robil...a moze zwyczajne nie mam lustra w domu i zle na siebie patrze..??he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Savannah...
a ja mam radar na zajetych... kolezanki mówią ze widac mam dobry gust;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dna głębina
Ale nie zrozumieliście mnie. Nie chodzi mi o to, ze wyobrazam siebie jak jakies niewiadomo jakie bostwo. Po prostu pociagaja mnie niektorzy faceci, a nie ktorzy w ogole. I zawsze o mnie zabiegaja ci drudzy. A Ci co mnie pociagaja zaczynaja mnie olewac, bo najczesciej sa przystojni , zadbanu i pewnie dlatego tak robia, bo moga miec KAZDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Savannah...
a moze masz taki charakter... może jak którys ci sie baaaardzi podoba, to traktujesz go ozieble, tak jak "zołza" i siłą rzeczy biedak nawet jakbys i ty mu sie podobała odpusci (bo tez nie widzi ze ma u ciebie szanse) no i wtedy zonk obustronny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podobasz sie tym przystojnym bo nie dorownujesz im uroda wiec zajmij sie tymi ktorzy cie moze nie pociagaja fizycznie ale sa na twoim poziomie brzydoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Savannah...
fiacik? a ty 126p moze jesteś? jak tak, to...malutki gorzej jak jestes dziewczyną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fiacika
super odpowiedz, nic tylko se w glowe strzelic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Savannah...
fiacik, a dlaczego zakładasz, ze jest tak jak sobie wymysliłes przeciez nikt tu nie musi byc brzydki... a moze ty jerstes paskudny i masz z tego powodu jakies kompleksy? no prosze, przyznaj sie, pomozemy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dna głębina
Ludzie to nie chodzi o jakies mega wygorowane wymaganie- FACET MUSI MNIE POCIĄGAĆ. Bez tego ani rusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty go nie pociagasz bo zauwaz ze jego tez pewnie dziewczyna musi pociagac fizycznie. wiec ogarnij sie i kup sobie drugie lustro bo tamto juz zbite lezy na smietniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Savannah...
w sumie rozumiem to co piszesz i o co ci chodzi, ale... nie do konca rozumiem czego nas oczekujesz... przeciez, od pisania tutaj nic sie nie zmieni... moze go za bardzo naciskasz moze faktycznie on nic do ciebie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Savannah...
jarus toz ty gay? spoko, nic nie mam do ludzi o odmiennej orientacji seksualnej ale co ty masz chlopie do kobiet? tego pojac nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też lecę na bardzo atrakcyjnych facetów. no cóz autorko, oni są po prostu zepsuci(pewnie sa wyjątki), wiedzą,ze nie muszą sie starac, bo moga mieć kazdą, zaden megaprzystojniak raczej nie będzie koło ciebie skakał nawet jak wyglądasz jak angelina jolie, jak chcesz adoracji, to musisz obnirzyć poprzeczkę, a jak chcesz tego swojego mistera world, to nie możesz zachowywać się jak księzniczka z bajki tylko niestety czasami zadzwonić pierwsza, moze ci korona od tego nie spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyryty
hm... no faceci mogą być chamscy wobec kobiet a jak to kobieta coś powie nie tak jakby sie chciało usłyszec to juz ze są idiotkami... Ale masz racje, moze po częsci jestesmy ;) Kazdy ma w sobie cos z debila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyryty
noo cóż... możliwe... A czy uważasz, że faceci są zawsze mili, uczciwi itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyryty
a moze ty poprostu udajesz ze nie nawidzisz kobiet? Moze uwazasz ze nas to przyciąga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyryty
aajj... fiacik :P ty chyba masz jakis magnes :P A bo ja wiem... facetów nie "kumam" Próbuje zgadywac co mi nie wychodzi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Savannah...
jaruś, jarus...z czym do ludzi...buhaha jak ci sie kobiety tak bardzo nie podobaja to po co siedzisz na tym kobiecym forum i po co sie udzielasz w tym temacie po prostu juz tu nie zagladaj, a gwarantuje ci, ze ci ulzy, bo bedziesz zdala o nas idiotek (i jak tam nas jeszcze nazwałes/nazywasz/ lub nazwiesz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyryty
ooo dobrze gada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zagaduje tak by was wnerwic.to jest idealne miejsce dla mnie.pelno tu starych proc,ksiezniczek i lampucer. idealny target dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyryty
a to ja do których się zaliczam ? Kolejny raz pytam, co z tymi naszymi fantazjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Savannah...
jaki szpan (znasz słowo target) ale nie zmienia to faktu, ze...jestes tylko 126p hia hia hia koniec, powiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×