Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiniatkoooo

Własnie przespałam się z eks!!!!

Polecane posty

Gość niewiniatkoooo

Zerwalam znim 2 dni temu bo źle mnie potraktował. jednak dzisiaj przyszedl bo robilam spaghetti, przyniósł wino. potem zaczal mnie calowac i stalo sie. On mwi ze mnie kocha, ja abrdzo kocham jego. ale ostatnio byl chamski niechce nzim byc!. stracilam znim dziewictwo i mam tez taki sentyment do niego.przywiązalam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiniatkoooo
Dziwne ale nie cuzje się źle, jescze Nie. Ja go bardzo Kocham ale on lubi sobie wypic,ostatnio nie poświecał mi czasu, soboty niedziele z kolegami zamiast ze mną. Źle sie się etz odniół ostatnio do mnie-po chamsku. Na drugi dzien przyszedl z kwiatami przeprosil. Mówi ze mnie kocha i ze chce już tylko mnie. boję sie przyszlosci z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiniatkoooo
Przyszedl wczoraj posiedzial, dzisiaj zadzownil zapytal czy moze przyjsc na kolacje powiedzialam ze Ok. Przyniosl wino wsyztsko normalnie. az do chwili,zaczał mnie calowac a ja sie poddalam. Kocham go a pozatym on mnie bardzo pociaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiniatkoooo
chcialam bym pozostac z nim w dobrych stosunkach. a jesli to sie bedzie nam zdarzac to to sie nie uda. moze zabronic mu przychodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie czujesz sie z tym zle to w czym tkwi problem???? skro go kochasz a on ciebie to nie widze pzreszkod...poukładajcie sobie wszystko a bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiniatkoooo
co wesolo? wcale nie wesolo! nie jest tak łatwo po ponad 2 latach sie odciąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego,co piszesz,to nie tyle co on jeszcze nie czuje sie ex, co po prostu to zerwanie tak jakby Wam nie wyszlo i.. sprawa w toku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiniatkoooo
no to co zrobic zeby wyszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz zerwac,to zerwij i juz - i skoro tak sprawy wygladaja jak sie widujecie,to sie nie widujcie i tyle, chyba,ze Ci to pasuje,to juz inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiniatkoooo
musze sie odzwyczaic od niego, a to trudne. boje sie ze nie znajde soby z którą bede tak blisko jak znim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiniatkoooo
2 lata to dlugo jak dla mnie. tyle ma sie wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja..
sie przespalam ze swoim ex pare dni temu, nie kochalam sie z nim jak bylismy wczesniej w zwiazku, tak wyszlo, niby teraz jestesmy ze soba ale zapewne niedlugo to sie skonczy. nie jest mi z tym zle ani dobrze tak nijak O.o i nie mam z tym problemu, takie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiniatkoooo musze sie odzwyczaic od niego, a to trudne. boje sie ze nie znajde soby z którą bede tak blisko jak znim naturalny oddzwiek sytuacji wynikajacej z faktu rozstania....ktora nijak ma sie to nastepstw zwiazanych z przyszłymi zwiazkami...czyli pokrótce....bezpodstawny strach na przyszłosc:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×