Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natal74

Pomocy!!! Prosze o madre opowiedzi a nie glupoty !!!!

Polecane posty

Hey!!! Mam problem ;/ wiec opowiadam ..Od poczatku wakacji bylam na wakacjach u babci i poznalam 2 fajnych kolesi Jeden jest Milosz(jest mlodszy ode mnie o 1 rok ) No i Mateusz (o 3 lata starszy ode mnie, byl na wakacjach u Milosza ) ..Milosz nie mial dziewczyny a ja chlopaka widzialm ich tyle razy lecz nigdy z nimi nie gadalm .Kiedys Mateusz i Milosz wieczorem przyjechali do mnie jak bylam na drodze , no i zagadali bylam niesmiala .. Duzo gadalam z miloszem no i mateuszem co dziennie poznalm tez siostre milosza Anie no i ich kuzynke Kasie .Pewnego dnia Powiedzialm miloszowi (bo mnie podrywal) ze nie bede z nim chodzic bo jest mlodszy i ze ma sobie nadzieji nie robic ..:( i nagle jak tak powiedzialm Mateusz zaczal mnie podrywac .Ania mi powiedziala ze Mateusz ma juz dziewczyne :( bylo mi smutno :(.Gdy mateusz pojechal juz do domu ,ania zdradzila mi ze mateusz mial juz kiedys 3 dziewczyny naraz i ze mam z nim nie chodzic bo bede zalowac !!!potem Milosz mi powiedzial ze mateusz mowil ze robi se tylko zarty ze mnie i ze mam na nic wiecej nie liczyc bo to sa zarty !!!Gdy poszlam do domu napisalam sms do mateusza od po kilku godzinach napisal ze mnie kocha( i ze zucil dziewczyne dla mnie ) :) bylam szczesliwa ,ale pomyslalam co mi powiedziala ania no i Milosz ..Wiem ze tu duzo pisze ale inaczej sie nieda tego opisac...Zapytalam Kasie o rade ona mi napisala tak: Ania klamie no i milosz tez robia to specialnie zebys nie lubiala mateusza a byla z miloszem .A mateusz mowil specialnie ze robi sobie zarty ze mnie zeby miloszowi nie bylo smutno i co sie dowiedzilam to naprawde zucil to dziewczyne :) Niewiedzialam co zrobic ale zgodzilam sie chodzic z Mateuszem skoro juz nie ma dziewczyny xD .. Miloszowi nie bylo az tak przykro tylko dziwnie na mnie patrzyl z Ania .Kasia sie cieszyla ! ok to tyle to teraz powiem minusy sprawy : ?Mateusz codzienie ze mna pisal ze mnie kocha itp... od 2 dni sie nie odzywa nic nie pisze (moze rozladowal mu sie telefon lub kaski nie ma ) ale ja niewiem nadal czy ania niemowila prawdy moze se robi zarty ,jak myslicie zerwac czy nie ? prosze odpisywac madze a nie glupoty !!! Pomocy prosze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka..sranka
Po wypowiedzi moge stwierdzic ze autorka ma z 14 lat :D spac a nie gitare nam zawracasz. .paszła wonn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vaka idz ty lepiej spac lepiej tak bedzie spadaj i tu nie pisz!. Madre odpowiedz!!!!!i a nie od glupkow glupoty !!!! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisnia...............
natal74 proponuje trojkacik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcesz by pisano Ci głupoty, więc nie pisz jak zasmarkana gówniara... Sorki, ale Twój wywód brzmi jak jeden z odcinków mody na sukces, więc nie oczekuj poważnych odpowiedzi na niepoważny wpis.... Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mądra odpowiedź chcesz? ok... ZERWIJ, idź spać, wstań rano, zabierz mamę i jedźcie po wyprawkę do szkoły. A teraz dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowany smirnof
Stoisz przed dwiema bramami, z których jedna prowadzi do wyjścia natomiast druga do przepaści. Przed bramami stoi dwóch strażników, z których jeden kłamie a drugi mówi prawdę. Jak sformułujesz tylko jedno pytanie, które zadając tylko jednemu strażnikowi uzyskasz odpowiedź, która prowadzi do wyjścia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala...lala
ale te dzieci maja problemy...mozna naprawde sie posmiac spać kolorowych snow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po co tu wchodzicie jak glupota wiecie co leczcie sie czasem ;/ jak sie nie podoba to nara papa Moze sa tu osoby madre soorki madre juz spia Jak glupoty mi tu piszecie to lepiej spac idzcie moze i mam 13 -14 lat ale to moj problem chce prosic o rade ! wy macie problemy taie np:brac slub czy nie ? soorki kurwa a ja mam tu wybierac czy on zarty se robi czy nie pewnie nie wiecie o co chodzi bo czytac nie umiecie lub czytacie tylko polowe to nie pisac jak niewiecie o co chodzi nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego od nas oczekujesz? :o napisz list do BRAVO tam rady udzielą Ci specjaliści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko Ty lepiej zajrzyj do książek, naucz się pisać poprawne zdania, łączyć je w logiczną całość, ale wpierw zacznij myśleć. Jeżeli to jest Twój mega problem to powiem tylko, że czeka Cię czarna przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vaka87 masz rację :D bravo na bank pomoże autorce :P A może nawet sama Gosia Andrzejewicz udzieli jej porady na wagę złota i nasza autorka zostanie oświecona i znajdzie odpowiedz na nurtujące ją pytanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala...lala
łaaaa hia hia hia ok powaznie : o młoda naiwna, MATEUSZ KŁAMAŁ!!! juz wiesz, to teraz spać, bo powiem mamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitka 🖐️:) Myślę, że dzieci w tym wieku powinny siedzieć na stronkach z pokemonami itd a nie na kafeterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a rodzice gdzie
Żeby 13stolatka łaziła o tej porze po necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no wszystkiego to tu nie napisalam ale ok ide sobie jak takie porabane istoty tu pisza leczyc sie trzeba kurwa dzieckiem nie jestem :/ tak tak dobrze ze nie mieszkam w polsce jestem pol polka pol niemka szczerze wole byc niemka bo w niemczech sa milsi ludzie ale mateusza poznalam w polsce aha pewnie sie dziwicie dlaczego pisze po polsku bo mnie mama nauczyla a do 8 roku zycia bylam w Polsce ide pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a rodzice gdzie
13tolatka mówiąca kurwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×