Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vaka87

Czy są tu tacy jak ja?

Polecane posty

Którzy na widok tematów z liczbą 123879281738 odpowiedzi omijają je szerokim łukiem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie czuję się na siłach czytania tych topików. Choćbym z nudów umierał, powiadam, nie złamię się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fonn
co prawda to prawda:P chocby temat byl interesujacy na maxa nie skusze sie po takiej ilosci postów;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo tak, musialoby mnie cos niesamowicie zainteresowac,abym wziela sie za taki topic, a i tak mam watpliwosci,abym dobrnela przez calosc do aktualnego konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ta kafeteria aż tak wciąga? :o za 4 lata się obudze w tym topicu i będziemy się smiać, że ksiądz wisi juz 8 lat a my tylko 4? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli ktos brnie w temat od poczatku i w miare regularnie czyta, to co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj tam są stali bywalcy to cięzko się wcinać:0 ale ciężko tez znaleźć jakąś fajna dyskusję A przy okazji: czy nie mieliście tak, że na początku jako nowi wydawało się wam, że tych ciekawych dyskusji było więcej, a z czasem jakoś prawie wszystkie wydaja się nudne:O??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba różnie jest. często nie ma się gdzie uczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak nic się nie dzieje to zaglądam na erotyczny aczkolwiek zawsze wolałem ten :) na inne nie zaglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala...lala
a nie sadzicie, ze tak po mniej wiecej 4 latach, w takim topiku juz nikt nie pamieta co bylo na poczatku i pisze jeszcze raz to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sądzę, że po 4 latach nawet nie pamiętają tytułu topiku tylko klikają po ilości wpisów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D kiedyś zaczęłam czytać ten o seksie analnym,co jest w polecanych... mam wrażenie,że wszyscy co trafiają na kafe tam się wpisują:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to tez,zdarza sie,ale niekoniecznie dlatego,ze nie pamieta, raczej z powodu nowych dolaczajacych sie do tematu, bo nikt nie kojarzy ktora str gdzie co kto napisal i jak to do konca lecialo,ale raczej glowna podstawe "co" stali pamietaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamięta co było albo pisze to samo, bo czytać sie nie chce co napisali inni.. zresztą, chyba rzadko się zdarza, żeby po 4 latach te same osoby na topie siedziały :D chyba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×