Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ice c.r.e.a.m II

Kogo z kafe chcielibyście zobaczyć? W ogóle widział tu ktoś kogoś?

Polecane posty

"jakbym sie teraz bawił na portalach randkowych, to chyba bym sobie jakies profesjonalne foty strzelił, bo na takich robionych amatorko, to fatalnie wychodze " Wychodzisz dobrze bardzo dobrze:D i tak sympatycznie:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Wychodzisz dobrze\" bo nie widzialas mnie w realu :D Żono - ja zawsze pislem, ze źle wychodze na zdjeciach... Nie dosc, ze strasznie powaznie, to jeszcze na jakiegoś smutasa wyglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchnaaaaa
Poza tym jest tu trochę za czarno :D Trzeba zakolorować wam stronkę!!! buhahaha :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchnaaaaa
Sissy ... siusiu czy jak ci tam....a to się przejdź troszkę po korytarzu :P A swoją drogą to zajefajną masz posadę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posada zajefajna bo pływać nie mogę? No fakt, ratownikiem nie jestem Basenów też nie sprzątam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchnaaaaa
No przecież komiczne śmieje się cały czas - tylko ma uśmiech w poprzek i od tyłu :D nu ale jest non stop !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne co ty pieprzysz ja tam widzialam cie lekko uśmiechniętego- więc mały sukces już jest:P a tak w ogóle to witam wszystkich:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchnaaaaa
Sissy...bo możesz sobie poklikać na kafeterce :D a nie każdy tak może...zapytaj górnika :) idu jeść na ogród... trzymajcie się papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczyć komika uśmiechniętego to nie taka prosta sprawa- my się umówiliśmy- ja mu wysłałam zdjęcie w samych pończochach a on mi w bokserkach w otoczeniu 2 nagich lasek i tam się naprawdę uśmiecha także dziewczynki kupować pończochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne rzeczywiście wyglądasz na smętnego starucha :D :D Tylko czemu nie rozebrałeś się na tej plaży?? Co chciałeś ukryć?? ;) Wkurzona wieczorkiem można pofiglować z fotami X :D :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×