Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ice c.r.e.a.m II

Kogo z kafe chcielibyście zobaczyć? W ogóle widział tu ktoś kogoś?

Polecane posty

życie mnie nie pokrzywdziło - kolejny jasnowidz ? jak nie masz co pisać to rzeczywiście milcz Twoje zachowanie wskazuje na to najlepiej ze pokrzywdzona przez zycie jesteś :D wszak boli Cię to że ike chamska była dla ludzi co mają problemy :D a że tak się mścisz to musiało się to odbić na tobie :) cała filozofia ...... będzie lepiej :D no widzisz ike tego nie zignorowała a powinna, skoro uważa się za taką mądrość ja ją napędzam, ona mnie i tak w kółko to fakt :) to rzeczywiście milcz a to "rzeczywiście" to odneisienie do czego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisssy czytaj ze zrozumieniem
Wiem, że tego typu działanie wynika z kompleksów, frustracji, problemów ze sobą. To forum jest publiczne i każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, ale są granice dobrego smaku. Unikam takich ludzi jak ognia, bo są bez sensu. tego typu działanie wynika zwyczajnie z tego - poczuj jak inni ludzie się czuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona się plącze w zeznaniach i chyba widz rzeczy, których nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunsecie
mnie osobiście nic z jej strony nie dotknęło, ale przypominam - czytałam jej wypowiedzi i to wystarczy. no może jestem mściwa może...hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszak boli Cię to że ike chamska była dla ludzi co mają problemy nie ike nigdy nie była chamska dla osób, które maja prawdziwe problemy nigdy- przenigdy ike jest chamska dla osób głupich i pustych- była, jest i będzie- choćby jej noc miał urosnąć w wizjach pomarańczy do kilometra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok nie znam sytuacji więc wymadrzał się nie będę :) ale to nieladnie :) nie bądź taka jaka być nie chcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunsecie
miły jesteś :) :) ike ok - jestem chamska, ale nie głupia, ty pewnie też nie głupia, ale chamska :D przyjmij to do siebie - byłaś chamska dla dziewczyn...byłaś, doskonale o tym wiesz, może nie dla mnie i nie powinnam, ale na litość, ludzie mają problemy jakie mają, i nie nabijajmy się z tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
nos nosek noseczek kichol kicholek kicholeczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ kochana- powiedziałam ci , że jesteś dla mnie jak Robin Hood i jestem całym sercem z tobą :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
ok :) to teraz będę Robin :) specjalnie dla ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze robin:) to teraz czytaj mniej uważnie- rozumiem twoją misję - a to że nic mnie ona nie obchodzi to juz insza inszość - natomiast styl jej wykonania jest powalający:D ale rozumiem, że każdy walczy jak umie;) masz 2 wyjścia- albo darować sobie- albo łazić za mną dalej- mi to nie przeszkadza- a jak tobie pomaga- to cieszę się że mogę ci pomóc:) obiecuję, że w miarę możliwości będę odpowiadać na twój krzyk rozpaczy. gdyby nawiedził topik mój mąż- wybacz- jest dorosłym chłopcem i też robi jak uważa :) ściskam cię gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
:D W walce o "dobra" każdy styl jest dozwolony królu arturze :D. Wiem , że nawet najmniejsze niepowodzenia doprowadzają cię do furii, ale można było udać ślepą zamiast głupią i lepiej byś na tym wyszła :D Natomiast twój mąż o ile to mąż buhahaha :D ( współczucia ) gówno mnie obchodzi, może tu kurwami rzucać na prawo i lewo, bo jego wulgaryzmy nie dotyczą przecież mnie :) kurwy to te nosku :) co zdradzają z byle kurwującą pokraką swojego męża, więc niech sobie pokrzyczy :D może go nawet usłyszysz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D rooobin
a ty znowu pijana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu jestem przeciwna biszkoptom- bo twardnieją i robią się z nich suchary biszkoptom mówimy "nie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z czystej przekory powiem ci , że nie lubię niczego co nie twardnieje a mięknie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juuu a czemu?? bo lubię jak coś twardnieje a nie mięknie?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu a kto tu o biszkoptach mówi ??:P ok sssspadam - ikus jest dziś kobita pracująca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×