Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ice c.r.e.a.m II

Kogo z kafe chcielibyście zobaczyć? W ogóle widział tu ktoś kogoś?

Polecane posty

raczej żołnierzem rzymskiej kohorty... :P izóchnaaa... akurat wbrew Twoim sugestiom ja tu na nikogo nie pozuję... zreszta to najbadziewniejszy zarzut na kazdym forum, bo mozna go postawic kazdemu... ale skoro uwazasz, ze tutaj ludzie przyjmuja swoje wymarzone maski... to co powiedziec o facecie, ktory marzy o byciu totalną infantylną ciota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona bardzo zona ... :) jak dziś mogę liczyc na Twoje " wkurzone oblicze Nastki:) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻONA CO UWIELBIA SEX >>> żona dzięki :) wszystko mam po mamusi hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat_niedzwiedz :) Oj widze ze to było to coś co Misie lubia najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuńka (marchewka18@amorki.pl) brat_niedzwiedz Oj widze ze to było to coś co Misie lubia najbardziej najbardziej to ja lubie biszkopty....ale i obrazy wczoraj były takie ze nie mogłem zasnac:O:O:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie Co ...Pamiętacie Jarka 84 szyderce tego to by warto było zobaczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchnaaaaa
no no..tak tak...wszyscy taaaaacy uczciwi i będący sobą...:P Wiele osób potrafi się przyznać jednak do tego, że udają kogoś zupełnie innego. Wiem to akurat z rozmów prywatnych, bo na ogóle tego nikt nie napisze. Po co to robią ? żeby komuś zaimponować, żeby zwrócić na siebie uwagę...sami wiecie:P No ale nie wrzuca się wszystkich do jednego wora :) są też i "poczciwoty" :) No komiku - dzięki...miłe jest te twoje lubienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne .. pewnie tak ale napewno nie jest tak cudowny na jakiego sie kreuje A ty pokażesz mi Buziaka ? KOMICZNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×