Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ice c.r.e.a.m II

Kogo z kafe chcielibyście zobaczyć? W ogóle widział tu ktoś kogoś?

Polecane posty

Gość ghffhfhfh
Myślę, że ludzie z kafaterii to w większości brzydcy, sfrustrowani i odrzuceni przez społeczeństwo ludzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Myślę, że ludzie z kafaterii to w większości brzydcy, sfrustrowani i odrzuceni przez społeczeństwo ludzie." zgadzam się- jestem tego ewidentnym przykładem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"chodzi o to, że nie wygląda na jakiegoś chama" tak jakby to wynikało z jego wypowiedzi :D:D:D:D:D lece do jakiegos tematu o samotnych matkach, ponabijać sie z ich doli, bo cholera jasna trace swoją renome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Komiczne miły z ciebie starszy pan" wyślij takiej fotki z sanatorium, spytaj czy kaczke by mi podstawiła w razie nagłej potrzeby a juz uzna człowieka za starszego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe ze tu sami arakcyjni...w końcu wszyscy sa rozsiani po całej Polsce, gdyby sie tak wszyscy piekni spotkali pod jednym dachem w jednym czasie i miejscu...świat mógłby stanąc do góry nogami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne (komicznie@o2.pl) brat - moje fotki zabijają ludzi, nie chce miec faceta na sumieniu to dobrze sie składa...bo moja tez:)..wiec na 3/4 otworzymy meile i nas juz nie bedzie:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×