Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ice c.r.e.a.m II

Kogo z kafe chcielibyście zobaczyć? W ogóle widział tu ktoś kogoś?

Polecane posty

c.r.e.a.m. od wczoraj to się dużo u nas nie zmieniło :) aczkowliek spytaj Misia - u niego coś się dzieje, wieże mierzy i takie tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona bardzo zona (w_b_z@gazeta.pl) nie???? ja jeszcze bylam hmmm... chyba 3 lata temu na jurze to mialy byc :/ szkoda bo slyszalam od znajomego ze jest mega szal wtedy... a czemu nie organizuja juz?? zona...w olsztynie to juz z kilka lat nie ma tych pokazów...ostatnio było chyba z 4 czy 5 lat temu na takim lotnisku w rudnikach..ale to juz nie to samo co na zamku:O:O:O:O wieze sa 2...zmierzylismy je wzrokiem i sie okazało ze ta wezsza jest wieksza od tej nizszej która jest szersza :P:P:P c.r.e.a.m 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm...niexle sie temat rozwina
l co prawda nie wiem ile jest wiezy w olsztynie, ale wiem, ze ty wkurzona czesto ludzi wkurzasz i nie dlatego ze zostalas zaczepiona, ale dlatego ze chyba lubisz taki styl pamietam jak kiedys weszlam na topik pewien i sobie normalnie rozamwialalismy z ludzmi, owszem nie zgadzalismy sie we wszytskim, ale to byla rozmowa wpadl najpierw komiczny(zauwazcie ze on nie potrafi sie wlaczyc do rozmowy wyrazajac wlasne zdanie na dany temat, ale od razu doczepiajac sie i robiac wycieczki w strone piszacych, kazde zdanie osmieszone, kazda mysl osoby zrownana z ziemia, On nawet uwaza, ze zna kazda osobe wyzywajac ja od roznych, i mowiac o niej, jakby na 100% wiedzial, kto siedzi po drugiej stronie, czasem neistety to przykre) na pytanie czy umie normalnie odpowiadac nie mowi nic oprocz steku bzdur..i tu nie jest tak, ze napisaliscie, ze niektorych tylko miesza z blotem, On zalezy na ktory topik wadnie, to wsyztskich bez wyjatku rowna do jakiegos smietnika najgorsze, ze nawet jak kos do niego nie pisze, On aby zwrocic uwage na swoja marna osobe, analizuje w chamski sposob kazda wypowiedz nie keirowana do siebie to sie anzywa kultura? chamsto i nic wiecej...poza tym klamie i najbardziej zabawne jest to, ze zawsze pojawia sie u jego boku wkurzona, ktora lize mu tylek az milo...wielu ludzi pisalo, ze ta wkurzona to jednak komiczny, i nie wiem czy tak nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgadzam sie ...wkurzona jest fajna:D i inteligentna osoba ....poz atym chyba jak kazdy na tym forum...kiedy trzeba potrafi podjac temat a kiedy trzeba robi sobie jaja....troszke usmiechu nie zaszkodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm...niexle sie temat rozwina
nie przesadzam...kiedys zostalam zmieszana z blotem i uznana za cos gorszego w najbardziej przykry sposob jaki slyszalam wiem powiecie, po co z Nim gadasz, albo po co wchodzisz na kafe..na kafe wchodze, bo lubie pisac tutaj, rozmawiac z ludzmi, wiem, ze trzeba sie liczyc z odmiennym zdaniem piszacych, ale z odmiennym, a nie z wulgaryzmami i srednio blyskotliwymi zagrywakami i nie gadalam z nim wtedy, rozmawialam z innym kafeteriuszem, a komiczny nie dosc, ze wszedl na topik to jeszcze dowalal sie do kazdej naszej wypowiedzi w celu zwrocenia na siebie uwagi... w koncu mu sie udalo, kiedy uznal, ze jestem ograniczona, pusta..na podstawie czego>? skoro nie napisalam do niego ani jednego zdania? przychodza tu ludzie z problemami, pytaja o rady, a ten po prostu kpi sobie z akzdego, aja wtedy anprawde bylam rozbita...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczo :D miedzy mna komicznym sa lata swietlne nie do przeskoczenia :D podobnie jak miedzy mna a pomaranczami ktore zamiast pogadac na jakims temacie wytykaja kafeteriuszom ze sa tacy i owacy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm...niexle sie temat rozwina
nie mowie o tym, jak ktos troche posmieje sie itd...czesto przeciez moje topiki tez sa wysmiewane i nie zadam czczenia ich, ale kiedy pisze o problemie, a komiczny i wkurzona razem sobie wtoruja juz anwet nie wysmiewajac sie zporblemu, ktorych dla nich oczywiscie jest zalosnie beznadziejny, to jeszcze wyrazaja opinie o mnie, chociaz przeciez nawet mnie nie znaja...nie chodzi o to, ze napisz,a ze jestem glupia...ale o to, ze od razu ajda pustakami, idiotkami itego typu rzeczami...wybaczcie jesli taka madrosc tutaj wyznajecie to ja dziekuje bardzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede bronic komicznego wiem ze bywa przemadrzaly i irytujacy, ale nie wrzucaj go do jednego worka z prawdziwymi chamami on ma poprostu takie zlosliwe poczucie humoru i jest szczery, that's all fuck, mialam go nie bronic:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm...niexle sie temat rozwina
wkurzona , ja wtedy walsnie rozmawialm na swoim topiku...a wtedy ty bylas tym rodzajem kafeteriusz o ktorym teraz sama piszesz, Ty wytykalas, ale nawet nie na podsatwie tego co pisalam, ale od razu uznalas razem z komicznym, ze musze byc pusta i ograniczona/// to ty wytykalas, zamiast cos napisac sensownego, wiec o co teraz masz pretensje do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm...niexle sie temat rozwina
zlosliwe poczucie humoru? kiedy nikt znim nie rozmawia a on an sile stara sie wsyztskich bioracych udzial w dyskusji zgnoic? doslownie zgnoic? kiedy mowi, ze jestem ograniczona, pusta, albo wysmiewa sie w chamski sposob z zainteresowan innych ludzi, malo tego, kiedys posunal sie do stwierdzenia, ze wspolczuje ejdnej kobiecie, a dokaldnie jej emzowi, bo ejst tak sraka owaka, i w rpacy tez (bo dziewczyna napisala ze chyba jest nauczycielka), od razu pojechal po jej religii, o tym, ze ejstem ograniczona...ze jak mozna cos takiego wpuscic do szkoly itd...rozmawialam z ta kobieta wtedy, to byla kobieta na pewno nie ograniczona, nie pisala w taki sposob, pzoa tym pisala o problemie tez w lasnym dzieckiem rozumiem, mozna wysmiac jakis styl wypowiedzi czy cos, znalesc cieta riposte ale wycieczki w strone rodizny, pracy sa nie fair i w zlym guscie, poczucie humoru tu nie ma nic do rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mako nawijasz jak na terapii u psychologa a to tylko kafe dać ci chusteczkę? wytrzesz nosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mowie pokaz ten link z ta chamowa ktora odstawil razem z zona a moze Cie nawet popre ja nie spotkalam siue z prawdziwym chamtwem u komiczne, uwierz ze jest tu wiele gorszych od niego ale masz prawo do takiego zdania jesli Ci zalazl za skore, tyle tylko ze ja sie nie wypowiem bo tego nie widzialam poza tym to tylko net, glupie forum, miej ta swiadomosc to nie bedziesz tak sie przejmowac:) ja bylam wielokrotnie obrazana tutaj, i w duzo gorszy sposb niz Ty ale znam siebie i wali mnie opinia forumowych obcych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nikt nie wrzuca. Reszcie tutaj też nie. Więc może się zastanów - może jednak piszesz takie bzdury, że się tego czytać nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona- mi też zaszłaś za skórę- a czym to wiesz...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm...niexle sie temat rozwina
nie musze chodzic do psychologa, ale ty widze ike masz jakies dosiwadczenie w tym, z reszta nie zamierzam sie z tego powodu z ciebie wysmiewac, wiec czemu ty rzucasz takim textem do mnie? tematu na razie nei moge znalesc, ale znajde go, przyznaje, ze wtedy bylo mi bardzo przykro, ale myslalam,z e tu na kafe mozna porozmawiac i ze akzdy moze sobie sam topik wybrac...jak ktos nie ma nic do powiedzenia w danym temacie, to poc o wali od razu textami o psychologu? taka mentalnosc kiafeteriuszy...spadam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż a ja wiem , że komiczne potrafi- ale bez dowodu to można cudeńka o kimś opowiadać- zastanawiam sie -czy nie jesteś przez przypadek jedną z tych pięknych i inteligentnych i fajnych i nikt cię nie chce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×