Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ice c.r.e.a.m II

Kogo z kafe chcielibyście zobaczyć? W ogóle widział tu ktoś kogoś?

Polecane posty

nie wiem o co chodzi :D:D ale 95% moich wypowiedzi jest dla przeróżnych pomaranczek niezrozumiała... przeczytaja pierwsze kilka zdań i czerwona furia zalewa im oczy... nie doczytaja do konca i zaczyna sie pyskówka... A ja potem faktycznie nie ograniczam sie zbytnio, bo po co mam to robić, skoro komus sie nawet nie chce zrozumiec to, co napisalem :) Na dodatek na tym forum, kobiece poszukiwanie 2 dna, daje swój upust w rozmiarze mega maxi :D A kiedy ktos przypisuje mi mysli, ktorych nie napisalem, to ja uwielbiam przyjąć je jako swoje... dla podkręcenia żywiołowosci dyskusji :D Ps najlepsze są skrzywdzone laski, ktorym napisałem cos 10 miesiecy temu, a te nadal to przeżywaja i maja z tego powodu zaburzenia snu i okresu do tej pory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siissy czy ja cos do Ciebie pisałam w ogóle? słyszałam, że nie rzucacie się z pazurami na kogos kto nie zalazł Wam za skóre, a ja przeciez nic do Ciebie nie pisałam?? a jesli chodzi o ike, to rozumiem, że ona moze sadzic takie wypowiedzi? typu zgłos się (nie jestem w szkole), albo abym sobie cos przemysłała w ciszy, ale keidy ja zycze jej dystansu mam sobie iść? podwójna moralność??? tak to do Was pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike widzę żeś podatna na tego typu afrodyzjaki ;) :D :classic_cool: ale dobrze,że znasz swoje ciało ;) :D Hmmmm czyli po trzeźwemu to seksik z Tobą musi być całkiem milusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia, nie wiem skąd Twoja frustracja życiowa się wzięła. Chodzi mi tylko o to, że może powinnaś zmienić temat, bo tu się nie chce nikomu z Tobą gadać, nie zauważyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwazyłam jedno, że od pól godizny próbuje normalnie pogadac, mówiłam o zmianie tematu, o tym, abysmy zeszli z pomarańczy i w ogóle... ale Wy dalej na mnie sadzicie, więc ja teraz nie rozumiem kto tu jest sfrustrowany i kogo ponosza emocje cofnij się sissy stronkę i wczesniej i bądź obiektywna co?? na szczęście mam inny sposób na wyładowanie frustracji jesli się juz jakies pojawią.... i pytam po raz 5 już dzisiaj mozemy zmienic temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o ike, to rozumiem, że ona moze sadzic takie wypowiedzi? typu zgłos się (nie jestem w szkole), albo abym sobie cos przemysłała w ciszy, ale keidy ja zycze jej dystansu mam sobie iść? ojej chyba znowu napisałam coś nie tak- niedobra ikuś nie dobra tak a propos dystansu droga noelio- pożyczyć ci trochę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno my zdążyliśmy juz przelecieć tequilę, niedźwiedzia , pola- komicznego, zamek i ławkę a ty dalej jak nakręcona......... xyzed- dobrze prawisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polaola...no nie pisałas o tym ...ale teraz juz wiem :P:P ike---->...wycieczka udana a szczegółow wam oszczedze z tej ławki,bo pozniej bede o cos posadzony a po co mi to i na co ???? :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żono mnie tam bardziej co innego ;) rajcuje niż majtki:D:D:D:D:D ale i z nimi trzeba sobie jakoś poradzić :D:D:D:D:D:D:D:D no to może dla każdej pani po bukieciku????? jakie sobie życzycie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedźwiedź -no nie mów że napastowałeś wiewiórkę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera widzę ja się dziś u iksa na nic nie załapię- bo z kolei jestem alergik............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sissi no to flacha dla Ciebie :D jaką sobie życzysz?? wytrawne,słodkie,półsłodkie,półwytrawne,czerwone,różowe,białe ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×